marşpiyel sorunsalı yardım... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

marşpiyel sorunsalı yardım...

trk_1990

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu gün ön kapıdan biri inerken ayakkabısı marşpiyele takıldı resimdeki gibi yerinden ayrıldı. Bu kısmı tekrar neyle yapıştırabilirim?

dadaş34

VİP Üye
Administrator
arkadaşlar bu gün ön kapıdan biri inerken ayakkabısı marşpiyele takıldı resimdeki gibi yerinden ayrıldı. Bu kısmı tekrar neyle yapıştırabilirim?

kardeşim gecmıs olsun marspıelı tam sıfırlamamıs demekkı yapıstıran arkadas siyah silikonla yapıstıra bılırsınnnn

trk_1990

Kayıtlı Üye
kardeşim gecmıs olsun marspıelı tam sıfırlamamıs demekkı yapıstıran arkadas siyah silikonla yapıstıra bılırsınnnn
Teşekkür ederim abicim. Siyah silokonu uyguladıktan sonra bantla falan yapıştırmalı mıyım. Bide sıfırlama için bi püf nokta var mı?

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Teşekkür ederim abicim. Siyah silokonu uyguladıktan sonra bantla falan yapıştırmalı mıyım. Bide sıfırlama için bi püf nokta var mı?
kardeşim kagıt bantla desteklemen lazım sıfırla işine gelınce elın takılmayacak sekılde hesaplayarak yap

trk_1990

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese teşekkür ederim :) dediklerinizi dikkate alıp malzeme almaya çıkıyorum.

Hocam tekrar rahatsız ediyorum kusura bakma. Siyah silikon bulamadım memlekette. Beyaz veya kahverengi aynı işlevi görür mü.