Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

marşpiyel kapağı

umutless

Kayıtlı Üye
2008 leon sağ sol ön marşpiyel kapakları ikiside düştü. servis dördünü takım getiriyo bir dünya paraya. ayrı ayrı alabileceğim bir yer bilen var mı ?
ayrıca krom klima ve gösterge çerçeveleri, kapı eşiği de arıyorum..

marşpiyel kapağı nasıl düşer ilginç , resim koyarsanız daha sağlıklı yanıt alırsınız , bu kapak nerde acıkcası ben anlıyamadım

bizim sitede arkadaşımızın biri veriyodu bu kapagı bedelsiz ama hangi tarafdı hatırlayamadım

Macpiel Kapakları Sadece orijinal Areo Form Body Kitte vardır ve plastiktir.. Kriko Başlıklarına Daha rahat ulaşılabilsin diye aracın sağında ve solunda iki adet önlü arkalı toplamda dört tane bulunur.. [MENTION=11]ZGR[/MENTION] nickli özgür Kardeşimiz bir ara hibe ediyordu sanırım taliplisi çıkmadı görürse yazacaktır yada aratabilir ve iletişim kurabilirsende yardımcı olacaktır ;)

mesajını aldım cevapladım umarım işin görülür :)

Geri
Üst Alt