Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Marşpiyel Çizigi ve göçügü Hakkında?

brs-cn

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bu Ankaranın cukur yollarından bıktım artık..!!!

Dün akşam arabayı kaldırama dogru yanastırırken içi su dolu bi çukura girdim asvaltda yaa girerken yaa cıkarken marşpiyeli ezmiş 1,5 karıs kadar birazda göçük olmuş

Leonların marşpiyeli desenli boyacı onu boyarken o deseni nasıl vercek acaba..
Autoking de yapıyormu acaba

Görsel Varsa görebilirmiyim..

macpiel pütürlü boya ile boyanır sonra kat boya atılır fakat hiç bir zaman fabrika boyasının yada pütürünün yerini tutmaz ancak serviste bunu önlemek için komple kesip değiştiriyor sakın öyle bişey yaptırma :eek:key:

DSCF3656.jpgDSCF3653.jpg

Ekli dosyalar

• DSCF3656.jpg
    DSCF3656.jpg
    27.7 KB · Görüntüleme: 50
  • DSCF3653.jpg
    DSCF3653.jpg
    29.7 KB · Görüntüleme: 50
geçmiş olsun marşpiyel taktıra bilir veya bırayı basit şekilde düzeltip boyayabilirler

göçüklük pek yok gibi enbasit çözüm şuan göz takılmaması için elinize hafif nemli bir bez alın ve mutfaklarda kullanılan Cif dökün cizilen yeri güzelce silin geçer zaten altta olduğundan pek dikkat çekmez.

Görsel Varsa görebilirmiyim..

macpiel pütürlü boya ile boyanır sonra kat boya atılır fakat hiç bir zaman fabrika boyasının yada pütürünün yerini tutmaz ancak serviste bunu önlemek için komple kesip değiştiriyor sakın öyle bişey yaptırma :eek:key:

aynen ya benimkini direk kesmişlerdi :kizgin:

Arkadas bugun kaporta-boyacıya gittim.pasta ile öylesine denediler gecmedi fazla göcük yok zaten ama yetkili orası cekilir ve pütürlü boya atılır dedi.Orjinali gibi olur dedi.Boyansada sorun olmaz kaporda yeri degil dedi.. (70 TL)
Onun ardından Fifty tuninge gittim üstüne marşpiyer taktırmak için fakat kararsızım çakal işi gibi durmasından korkuyorum ve cupra marşipiyere benzememsinden..(120 TL)
Resmi sizinle paylasıyorum
SİZCE NE YAPIYIM?

024489905.jpg

Ekli dosyalar

• 024489905.jpg
    024489905.jpg
    20.6 KB · Görüntüleme: 29
Ben sadece marşpiyeli beğenmiyorum, body kit ile güzel duruyorlar. Bence boyatın gitsin

pata ciladan sonra çizik hiçmi geçmedi yada küçülmedi rütüş yaptır derim.. malum marjpiyel olunca bence çok önemli değil ilerde boyatırsın..

Geri
Üst Alt