Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

marşpiyelim ezildi

arthur

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar dün marşpiyeli ezdik buraya yapılacak birşeyler var mı acaba şu marşpiyele yapıştırdıgımız hani adını bilmedigim aero tamponların devamı gibi gözüken parçadan alsak kurtarır mıyız
920870_10151405845678603_1100976212_o.jpg

ve bunu fiyatı nekadar bilen var mı .canımı çok sıkktı ya ve bura düzeltile biliyomu

Çok geçmiş olsun kardeşim.macbiele takılan parçalara karlık deniyor sanırım.Bence çifti sana 200tl gibi bir rakama mal olur diye düşünüyorum.Ama çok fazla ezilmediyse macbielin tamiri olur.:eek:key:

Çok geçmiş olsun kardeşim.macbiele takılan parçalara karlık deniyor sanırım.Bence çifti sana 200tl gibi bir rakama mal olur diye düşünüyorum.Ama çok fazla ezilmediyse macbielin tamiri olur.:eek:key:
kardeşim foto ekleyecem birazdan ya

Kaportacılar çekme yapıyor diye biliyorum :) yada Macunla düzeltiyorlar dolgu yaparak :)

O kadar önemli birsey değil abi, bende o bahsettiğin parcayi kirmistim tekini 100 TL karsiliğinda Efe polyester'den tedarik ettim

Geri
Üst Alt