Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

marşpiyel kapağı

umutless

Kayıtlı Üye
arkadaşlar marşpiyel kapaklarım düştü.. ön sağ-sol .. çok sinir bozucu kötü bi görüntü oluştu tabi.. :(
bulabileceğim bir yer bilen var mı?

umut bey konu ile bilgisi olan arkadaşlar mutlka cevap yazacaklardır..ancak SCW kuralları gereği..foruma üye olan arkadaşlarımızın üyeler bölümünde bi tantım yazısı yazmaları gerekmektedir..böylelikle bizler de size hoşgeldiniz diyebilelim..
ilginize teşekkürler

yetkili serviste satılıyor bu kapaklar servisten temiz edebilirsiniz astarlı bi kutu içinde 4lü takım olarak veriliyor çokta pahalı değil ama ne kadara almıştım hatırlamıyorum...

yetkili serviste satılıyor bu kapaklar servisten temiz edebilirsiniz astarlı bi kutu içinde 4lü takım olarak veriliyor çokta pahalı değil ama ne kadara almıştım hatırlamıyorum...

servis komple marşpiyelleri takım olarak değiştirmek lazım filan der bende deli olurum diye hiç aramadım bile.. anlaşılan yinede bütün kapakları aldıracaklar bize.. neyse bayramdan sonra arayıp sorayım o zaman.. saol..

Geri
Üst Alt