Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mangal yapalımmı?

Ne zamandır beklediğim buluşmayı il disından misafirim geldigi için katılamadım.bu benim forumda ilk buluşmam olacaktı..:-(( neyse saglık olsun artık diğer buluşmaya..

dostları görmüş olduk. herkese teşekkürler özellikle cezmi babaya

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

dostları görmüş olduk. herkese teşekkürler özellikle cezmi babaya

rockinrock 2
genius
kfy--kfy_can
leonsort
mertkan
gider egsoz
ghostrider
lejyoner,şengül,eda
absolud
cuprali
48
Ibıza ve 2 kişi
cuneyt_cup
18891945
kıvanç
24
Kaptan eşi ve kuzu
serkanreis
platinne
caracas
fnasif eşi ve kuzucuğu

İstanbulda bulusma boyle yapilir iste. Bravo istanbul bravo SCW

harika bir geceydi herkesin ayağına sağlık havada muhteşemdi cezmi abi ve gökhan sizle ayrı görüşüceemm :D

benim içinde güzel bir akşamdır.abilerimle bir arada olmak vakit geçirmek bana çok iyi geldi.teşekkürler...:eek:key:

Güzel bir akşam oldu, Sohbet ettik, tavuk nefisti. Emeği geçen herkese, bütün arkadaşlarıma, uzun süre sohbet ettiğimiz Faruk kardeşime, Gökhan ve de Tabiiki Cezmi Kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum.

Izgaradaki becerisinden ve güzel muhabbetinden dolayıda Mustafa Gider kardeşimede özel şükranlarımı sunuyorum.:)

mangalın duayeni olmuş mustafa abi

Çok güzel bir akşamdı herşey için teşekkürler mangalın kralı mustafa abi seninde ellerine sağlık :)

Geri
Üst Alt