Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Malum tıkırtı sesleri başladı

cihanair

Kayıtlı Üye
Aracım 3000 km'de inanın özenle kulandım ama bazı sorunlar başladı
1) cam tavandan gelen tıkırtı sesi
2) sağ iki kapıdan gelen ses

Bunlara birde şu lanet depodan gelen çalkanlanma sesi eklendi sanki bagajda su bidonu var

14 ekim salı gününe servisten randevu aldım bakalım ne yapacaklar

İnşallah çözülür

kapıları hallediyorlar, tavan bende ses çıkarmıyor ama benim de sağ A sütununda problem var, fena çatırdıyor, götürücem bir ara ben de

Aracım 3000 km'de inanın özenle kulandım ama bazı sorunlar başladı
1) cam tavandan gelen tıkırtı sesi
2) sağ iki kapıdan gelen ses

Bunlara birde şu lanet depodan gelen çalkanlanma sesi eklendi sanki bagajda su bidonu var

14 ekim salı gününe servisten randevu aldım bakalım ne yapacaklar

İnşallah çözülür

Sonuçla ilgili bilgilendirirsen sevinirim kardeşim... geçmiş olsun... benim de sağ ön a sütunundan gıcırtı sesleri geliyor araba esneyince... sanırım torpidonun oralarda bir sıkıntı var...

Sonuçla ilgili bilgilendirirsen sevinirim kardeşim... geçmiş olsun... benim de sağ ön a sütunundan gıcırtı sesleri geliyor araba esneyince... sanırım torpidonun oralarda bir sıkıntı var...
Alturdan sali gunu icin randevu aldim durumdan haberdar ederim

Depo doluyken çalkalanma sesi benim araçta da var, sinir ediyor insanı.
Zannedersem servis, depoya dalgakıran dedikleri bir parça takarsa çözülebiliyor.

@cihanair sana dedik satma canim arabni daha bunun dger km lerdeki srunlari var ledlerin buyusune kpildin saattin onca emek verdgin arabayi

Abicim valla ben tam A sütunun üst tarafının tavan döşemesi ile birleştiği yere elimle sert bastırınca kesiliyor ses. Hiç vaktim olmuyor servise gitmeye ama bir hsonu fırsat olursa baktıracağım, müzit açıkken çok sorun olmuyor ama müziği kapatınca sinir bozucu oluyor valla :D

Geri
Üst Alt