Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maltepe tarafinda leonu olan.

Balistik111

Kayıtlı Üye
2009 makyajsiz leon var bende abs isigi yanip yanip sonuo suan motorcu dediki bi leon bul ayni kasa kod lazm ordan ayni kodu buraya girmemz lazm dedi yani kisacasi:)maltepe civarinda leonu olan varsa makyajsiz kasa 2006 2009 arasi bana ulasirsa cok buyk sevaba girer hayrli gunler...

2009 makyajsiz leon var bende abs isigi yanip yanip sonuo suan motorcu dediki bi leon bul ayni kasa kod lazm ordan ayni kodu buraya girmemz lazm dedi yani kisacasi:)maltepe civarinda leonu olan varsa makyajsiz kasa 2006 2009 arasi bana ulasirsa cok buyk sevaba girer hayrli gunler...
@nexpress ıle ıletısıme gec suan herkes ıste anca haftasonu olur diye düşünüyorum..

maltepede ender elektronık cözer senin işini ............

Kardesim aracinin koltuklarini ilk once en geri cekiyorsun sol tarafinda airbag kutusunu goreceksin onlari kontrol et bakabilirsen koltuk altlarinda da baglanti yerleri var onlari kontrol et aynisini yan koltukta da dene sonra hata kodu silen bir elektirikciye gotur aracini silmesi 1 dakkasini almiyor o sekil halledebilirsin isini.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kod mod hikaye yani

Goturmedgm yer kalmadi senin dedgn olay airbag isiginda mantikli ama bu abs direk abs beyninden seatci bi adam buldm o beyin sifirlanms kodlamak lazm dedi ayni bu kasada araba bul onun kodlarnin aynisni buna giricz ole duzelir dedi yoksa abs beynini yenilemen gerekir dedi

Goturmedgm yer kalmadi senin dedgn olay airbag isiginda mantikli ama bu abs direk abs beyninden seatci bi adam buldm o beyin sifirlanms kodlamak lazm dedi ayni bu kasada araba bul onun kodlarnin aynisni buna giricz ole duzelir dedi yoksa abs beynini yenilemen gerekir dedi
Beni forumda bilen bilir asiri yogunum şu aralar yoksa aracımı getirirdim yanina :)

Kodlamada lazim ama abs beynini tamir etirmek veya degistirmek lazmms simdide saglam beyinci lazim bana varmi tandginz ustalar.

Geri
Üst Alt