Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maltepe sahil hoş sohbetler durağı!!!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
misafirim ol bütün hafta gel kardeşim
İnşallah Cezmi Abi. Forumdan herkes söylüyo bende çok istiyorum gelmeyi :) Bu aralar sınavlarım var yoğunum biraz. Belki Şubat tatilinde belki sonrasında havalar güzelleşince mutlaka gelicem.

Sen kurtkoyden sallandır arabayı sahıle ınene kadar yakmaz zaten :D

sahilde 70km/h CC ile 3-4LT ortalama tutturursun minibüs fiyatına gelirsin. Salı günü ara gün, saat 7,15 gibi gelirim ama erken kalkmak zorunda kalırım hiç olmazsa bir merhaba deme şansım olur tabi şehir dışında olmazsam.

ordayıııııımmmmmmm

süreyyaplajı wonderland karşısı harika bir yer tam keyiflik...
wonderlandı geç köprüyü geç sağda migros var onun yanında via kafe..tavsiyelerimin arasındadır..başak zaman uğrayabilirsiniz..nargile kahve güzel yer..

süreyyaplajı wonderland karşısı harika bir yer tam keyiflik...
wonderlandı geç köprüyü geç sağda migros var onun yanında via kafe..tavsiyelerimin arasındadır..başak zaman uğrayabilirsiniz..nargile kahve güzel yer..

bizim mahalledir Varol abi, yaramazlık yaptığını görürsem yazarım burdan ona göre :p

gelmeye çalışıcam bende...ama spontane kavak günlerinide özledik! :)

aranıza yeni katıldım ama gelmek isterim bir de şöyle bir teklifim olacak arkadaşlar profesyonel olarak fotoğrafta çekiyorum araçların güzel karelerini de alabilirm tabi ben işten 6 da çıkıyorum gelmem 6 30 u bulacaktır kabul ederseniz aranıza gelmekten mutluluk duyarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt