Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maltepe Sahil / Cuneyt_Cup Resimler

Yahu Faruk abi araba almış haberimiz yok aşk olsun. :(

ama forumda da söylemişti aldığında konu açmasa da.. :)

yahu alt tarafı 4 teker takılmayın bu kadar :) nerdeyse eskittik bile. Siz arabaları boşverin insanlardaki samimiyete gülen yüzlere odaklanın. Patron sen benim gitmemi bekle gider gitmez organizasyon patlat sora niye haber vermiyon diye sitem et aaaaa olmaz ki :)

Cezmi abi ne demek abim, fotolara bakarken bende önce saçlarımın ne kadar uzadığını ve aynı karede çıkmış yanyana fotolarda birbirimize benzediğimizi aklımdan geçirmiştim :D:D

resım bahane ortam sahane toplandıgın grupta ınsanlarının ıcının dısının bır olması durust olması ınsana ne kadar huzur verıyor

resım bahane ortam sahane toplandıgın grupta ınsanlarının ıcının dısının bır olması durust olması ınsana ne kadar huzur verıyor

Daha önce söylemiştik FARK VAR DİYE..............

BURASI SCW.......................................................

çok keyifli bir akşam geçirmişsiniz belli ki :) maşallah tadınızı / tadımızı kimse bozmasın ... ( nazar boncuğu ) :;)

slm... ben Alper... scw logosunu nerden ve nasıl temin edebilirim...

Geri
Üst Alt