Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maltepe autokıng de tanıdığın olan var mıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isahin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar jantlarım maltepedeki autoking e gidecek miş. Orda bir tanıdığı olan varmıdır? Varsa bana geri dönüş yapabilirmisiniz?

neden auto knge gönderiyorlar jantı

jantlar otoking emi gidiyo enteresan ne maksatla gidiyo peki.?

Düzeltilebilecekse orda yapacaklarmış. Bir tanıdık olsa işler değişecek te..

o tanıdık en basta servıste olacaktı ıbo cugum !!! benımde tamponum auto kınge gıdecektı servısten cıkardım tamponu parcalayıp parca kaybettım !!! ınankı auto kıng onu yapacak ve hasarlı jantlarla gezeceksın exper ı ara ortalıgı akrıstır !!! arabam performans arabası eger bır kaza yaparsam bu jantlardan mahkemeye verırım vs vs salla ıste

kasko yokmu ne düzeltmesi ya saçmalıyorlar

Kıvanc ilgilenirler diye yolladık eryaya taa halkalıdan. Dur bakalım ne yapacaklar

Kıvanc ilgilenirler diye yolladık eryaya taa halkalıdan. Dur bakalım ne yapacaklar

kesınlıkle kesınlıkle tamır yaptırmayın cocuk oyuncağı deyıl bu sen o jantların ustunde yol alıcaksın allah korusun .ilk önçe kaskonla konusve kabul etmediğini söle kasko herzaman en ucuz yolu secer.

lastikte dağılmıştır muhtemelen onuda çıkmacıdan halletsinler ne yapmaya çalışıyorlar anlamak mümkün değil

kesınlıkle kesınlıkle tamır yaptırmayın cocuk oyuncağı deyıl bu sen o jantların ustunde yol alıcaksın allah korusun .ilk önçe kaskonla konusve kabul etmediğini söle kasko herzaman en ucuz yolu secer.

1tanesi değişecek Allahın emri diğerinin kenarında darbeler var. Diğerinide değiştirtceğiz bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt