Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Malesef kediyi ezdim üzgünüm inşallah hatalı değilimdir

hocam ben 170 le köpeğe vurdum, kasko için tutanak gerekli olduğundan gelen trafik ekipleri fren izimi göremedi ve yaklaşık 1,5 km sonra durabildim. eğer ki kırsaydım o arabadan sağ çıkamazdım galiba. ne köpeği bulabildik ne aracın farını..

işin trajkomik tarafı airbag de açmadı. açsaydı yine sağ çıkamazdım ama 170 le vurunca da açmayacaksa hiç koymasınlar o airbag denen şeyi.

geçmiş olsun.

geçmiş olsun.. muhtemelen aracın ortasında kaldığı için bişey olmamıştır... siz geçtikten hemen sonra kedi topuklamıştır:)
İnşallah. Bugün aynı yorumu kardeşim de yaptı. Biraz huzur buldum çünkü asla tekerlek üstünden geçmedi.
[doublepost=1504808575,1504808531][/doublepost]
Geçmiş olsun.
Böyle durumlarda ani hareketlerden kaçınmak gerekir.
Yaptığın yanlış değil. Önce can sonra canan...
Kedi de şoka girdiğinden hareket etmmiştir muhtemelen....

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Eyvallah kardeşim sağolasın
[doublepost=1504808692][/doublepost]
Kedi ve köpekler böyle malesef.
Kediler zart diye yola atlarken köpeklerde arabayı görünce kovalamaktan zevk alıyorlar.
Çok değil bir kaç gece önce de benim arabanın önüne atladı bir tanesi. Gerçi benimki ara sokak olduğu için hızım yavaştı. Gene de şaştı kaldı ne yapacağını şaşırdı :D Sonuçta bir şey olmadı. O gece önüme atlayan kara kedi de araç kamerama böyle yansımış :)
Ekli dosyayı görüntüle 15714
Ekli dosyayı görüntüle 15715

Geçmiş olsun...
Teşekkür ederim güzel yorumun için
[doublepost=1504808845][/doublepost]S
hocam ben 170 le köpeğe vurdum, kasko için tutanak gerekli olduğundan gelen trafik ekipleri fren izimi göremedi ve yaklaşık 1,5 km sonra durabildim. eğer ki kırsaydım o arabadan sağ çıkamazdım galiba. ne köpeği bulabildik ne aracın farını..

işin trajkomik tarafı airbag de açmadı. açsaydı yine sağ çıkamazdım ama 170 le vurunca da açmayacaksa hiç koymasınlar o airbag denen şeyi.

geçmiş olsun.
sağol kardeşim ikimize de. Allah beterinden sakınsın hepimizi

Geri
Üst Alt