Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

malesef kaza yaptım :(

ne var ne yok değiştir kardeşim sakın bişey tamir ettirmeve güle güle kullan..canın sağolsun gerisini çiktir et.

Geçmiş olsun sakınan göze çöp batar.. Siz servisin dediğini yapın değiştirin parçaları.. Satarken fotolar kalsın lazım olur ama 2. Elde hep sorun çıkartıyorlar boyasına değişenine.. Size bişey olmamış allah kazadan beladan uzak tutsun

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Bazen birinin bile ahı tutunca bırakın hareket halinde kaza yapmayı, park halinde iken gelir sizi bulur. Bazen insanın kendini de sorgulaması iyidir.
Aracınızı güzelce tamir edin sadakanızı verin, duanızı okuyun geresini Allaha emanet edin.
Tekrardan Çok büyük geçmiş olsun. Size bir şey olmamis.

HTC One cihazımdan gönderildi

Burakçığım çok geçmiş olsun nedir senin bu talihsizliğin derhal fotoğrafı çek bastır koy kenara fazla bişey yok gibi görünsede 3 değişen deyince hasar büyük denebilir Aracı Onart daha beter fiyat düşmeden sat derim yoksa sen iyice soğuyacaksın

Burak geçmiş olsun. Ufacık çizik bile insanın canını çok sıkıyor. Ruh halini az buçuk tahmin edebiliyorum. Arabanı satmaya kalkma değiştir parçaları tertemiz bin. Bununla geçmiş olsun..

Burakcım cok geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın..Aracını satma çok önemli hasar yok,o kaput niye düzelmezmiş onuda anlamadım..

geçmiş olsun burak sıkıntı etme bukadar

Geri
Üst Alt