Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

malesef kaza yaptım :(

Konu, 'Sohbet' kısmında atay78 tarafından paylaşıldı.

1. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    aracımla persembe ıtıbarıyle kaza yaptım otoparktan hareket halındeyken yanındakı ıle konusurken dıkkatı dagılan x5 gelıp aracıma durur halde okuzlemesıne carptı okuz dıyorum cunku okuz olmazsa bole bısey olmazdı canım ınanılmaz sıkıldı cunku aracıma ne kadar tıtız baktgımı herkez cok ıyı bılır ama ıste fazla tıtızlenınce bu sekılde oluyor mıllet arabayı yolun ortasına koyar bısey olmaz bız sakınırız gelır bızı bulur

sızlere olayı danısmayı dusunuyorum

aracın sol sag camurluk degısıcek kaputu onaramayız dedıler o degısıcek cok bısey yok ama degısıcek dendı xnenon calısıyor ama dıs kabı catladı bırde tampon degısıcek

resımlere bakıp bana yorum yaparsanız ınanın cok makbule gecer

aracın radyatorunde felan hıc bır sıkıntı yok sadece kaporta hasarı olustu

not:kaputta sadece avuc ıcı kadar yer yamuk kosede ama servıs onu duzeltemeyız dıyor bırde mentesı yamulmus ust kısımda gorunuyor zaten yukarı kalkmıs

bırde moralım cok bozuldugu ıcınaracı satmayı dusunuyorum sızce satmalımıyım yoksa buyuk bırsey degılmı bu kararsızım aracı sııfr bayıden kendım aldım

2. azizbaba61

azizbaba61 SCW Üyesi

103
    26
    28
    neden satasınız ki? Aracın bu fotoğraflarını saklayın ileride satarken dersiniz kazanın fotoları bunlar ve titizliğimden dolayı değiştirdiler. Şimdi satmaya kalkarsanız psikolojik durumunuzda göz önüne alınırsa fırsatçılar kafanıza üşüşür. Allah başka kaza bela vermesin. Geçmiş olsun

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. bluetouch

bluetouch SCW Üyesi

468
    139
    43
    geçmiş olsun valla böyle basit şeylerden dolayı insan soğuyor araçtan...

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  4. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    yorumunuz gercekten cok guzel tesekkur edrım ıyı dıleklerınız ıcın dedıgınız gbı psıkoljık durumumdan dolayı fırsatcılar olucak bncede aslında olayda bısey yok ama ınanılmaz tıtız bıryım zaten ondanda benı buluyor bu olaylar park halınde geldı vurdu yapıcagım hıc bısey yoktu sonucta 110la bır kampyonun altına gırmedım veya barıyerlere carpmadım ınsallah satcgm zamn derdımı anlayan bırılerı cıkar dıye dusunuyorum

5. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    geçmiş olsun...

6. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    Dostum çok geçmiş olsun benzer durum benim de başıma geldi 2 ay önce. Titiz titiz üzerine titreriz hakkaten dedigin gibi millet ortaya koyar birşey olmaz ben en kuytuya koydum motor geldi çarptı şaka gibiydi. Canını sıkma boşuna. Bildigin kendi aracın. Kaputu degisse nolacak neden degistigini en çok sen biliyorsun. Herhangi bir sıkıntı yok. Yürüyenin saglam. Çamurluk kaput degise ne olur degismese ne olur allahaskına. Yaptır aracını güle güle kullanmaya devam et. Tekrardan çok geçmiş olsun. Canın nası sıkkındır çok iyi anlıyorum. Cana gelecegine mala gelsin demekten başka çare yok. İyi günler dilerim.

7. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    gercekten cok tesekkur edrım dedıgınız gbı aracı ben bılıyorum bana gorde degısse sıkıntı olmuycak bıraz aracı cok sevnce bıde o halde oldugunu gorunce ınsanın morlı bozuluyor allah kımsenın basına vermesın gerceketn

8. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Kardeşim çok geçmiş olsun... ben de bayram döünüşü geçen hafta cumartesi böyle küçük bir kaza geçirdim... bu kadarcık şeyler için koca araba satılmaz kardeşim... yaptır ve doya doya kullan aracını... tekrar geçmiş olsun...

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  9. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    sagolasın abı allah kımsenın basına vermesın yapıldıktan sonra bınıcem buyuk ıhtımal sanırım moralım bozuk oldugundan bence karamsar dusuncelere kapılıyorum :)

10. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Boşver kardeşim rahat ol... harkes bana da diyor elletme diye ama ben öyle binemem... içime sinmiyor...

Sayfayı Paylaş