Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

malesef kaza yaptım :(

atay78

Kayıtlı Üye
aracımla persembe ıtıbarıyle kaza yaptım otoparktan hareket halındeyken yanındakı ıle konusurken dıkkatı dagılan x5 gelıp aracıma durur halde okuzlemesıne carptı okuz dıyorum cunku okuz olmazsa bole bısey olmazdı canım ınanılmaz sıkıldı cunku aracıma ne kadar tıtız baktgımı herkez cok ıyı bılır ama ıste fazla tıtızlenınce bu sekılde oluyor mıllet arabayı yolun ortasına koyar bısey olmaz bız sakınırız gelır bızı bulur

sızlere olayı danısmayı dusunuyorum

aracın sol sag camurluk degısıcek kaputu onaramayız dedıler o degısıcek cok bısey yok ama degısıcek dendı xnenon calısıyor ama dıs kabı catladı bırde tampon degısıcek

resımlere bakıp bana yorum yaparsanız ınanın cok makbule gecer

aracın radyatorunde felan hıc bır sıkıntı yok sadece kaporta hasarı olustu

not:kaputta sadece avuc ıcı kadar yer yamuk kosede ama servıs onu duzeltemeyız dıyor bırde mentesı yamulmus ust kısımda gorunuyor zaten yukarı kalkmıs

bırde moralım cok bozuldugu ıcınaracı satmayı dusunuyorum sızce satmalımıyım yoksa buyuk bırsey degılmı bu kararsızım aracı sııfr bayıden kendım aldım

neden satasınız ki? Aracın bu fotoğraflarını saklayın ileride satarken dersiniz kazanın fotoları bunlar ve titizliğimden dolayı değiştirdiler. Şimdi satmaya kalkarsanız psikolojik durumunuzda göz önüne alınırsa fırsatçılar kafanıza üşüşür. Allah başka kaza bela vermesin. Geçmiş olsun

neden satasınız ki? Aracın bu fotoğraflarını saklayın ileride satarken dersiniz kazanın fotoları bunlar ve titizliğimden dolayı değiştirdiler. Şimdi satmaya kalkarsanız psikolojik durumunuzda göz önüne alınırsa fırsatçılar kafanıza üşüşür. Allah başka kaza bela vermesin. Geçmiş olsun

yorumunuz gercekten cok guzel tesekkur edrım ıyı dıleklerınız ıcın dedıgınız gbı psıkoljık durumumdan dolayı fırsatcılar olucak bncede aslında olayda bısey yok ama ınanılmaz tıtız bıryım zaten ondanda benı buluyor bu olaylar park halınde geldı vurdu yapıcagım hıc bısey yoktu sonucta 110la bır kampyonun altına gırmedım veya barıyerlere carpmadım ınsallah satcgm zamn derdımı anlayan bırılerı cıkar dıye dusunuyorum

Dostum çok geçmiş olsun benzer durum benim de başıma geldi 2 ay önce. Titiz titiz üzerine titreriz hakkaten dedigin gibi millet ortaya koyar birşey olmaz ben en kuytuya koydum motor geldi çarptı şaka gibiydi. Canını sıkma boşuna. Bildigin kendi aracın. Kaputu degisse nolacak neden degistigini en çok sen biliyorsun. Herhangi bir sıkıntı yok. Yürüyenin saglam. Çamurluk kaput degise ne olur degismese ne olur allahaskına. Yaptır aracını güle güle kullanmaya devam et. Tekrardan çok geçmiş olsun. Canın nası sıkkındır çok iyi anlıyorum. Cana gelecegine mala gelsin demekten başka çare yok. İyi günler dilerim.

Dostum çok geçmiş olsun benzer durum benim de başıma geldi 2 ay önce. Titiz titiz üzerine titreriz hakkaten dedigin gibi millet ortaya koyar birşey olmaz ben en kuytuya koydum motor geldi çarptı şaka gibiydi. Canını sıkma boşuna. Bildigin kendi aracın. Kaputu degisse nolacak neden degistigini en çok sen biliyorsun. Herhangi bir sıkıntı yok. Yürüyenin saglam. Çamurluk kaput degise ne olur degismese ne olur allahaskına. Yaptır aracını güle güle kullanmaya devam et. Tekrardan çok geçmiş olsun. Canın nası sıkkındır çok iyi anlıyorum. Cana gelecegine mala gelsin demekten başka çare yok. İyi günler dilerim.

gercekten cok tesekkur edrım dedıgınız gbı aracı ben bılıyorum bana gorde degısse sıkıntı olmuycak bıraz aracı cok sevnce bıde o halde oldugunu gorunce ınsanın morlı bozuluyor allah kımsenın basına vermesın gerceketn

Kardeşim çok geçmiş olsun... ben de bayram döünüşü geçen hafta cumartesi böyle küçük bir kaza geçirdim... bu kadarcık şeyler için koca araba satılmaz kardeşim... yaptır ve doya doya kullan aracını... tekrar geçmiş olsun...

Kardeşim çok geçmiş olsun... ben de bayram döünüşü geçen hafta cumartesi böyle küçük bir kaza geçirdim... bu kadarcık şeyler için koca araba satılmaz kardeşim... yaptır ve doya doya kullan aracını... tekrar geçmiş olsun...

sagolasın abı allah kımsenın basına vermesın yapıldıktan sonra bınıcem buyuk ıhtımal sanırım moralım bozuk oldugundan bence karamsar dusuncelere kapılıyorum :)

sagolasın abı allah kımsenın basına vermesın yapıldıktan sonra bınıcem buyuk ıhtımal sanırım moralım bozuk oldugundan bence karamsar dusuncelere kapılıyorum :)

Boşver kardeşim rahat ol... harkes bana da diyor elletme diye ama ben öyle binemem... içime sinmiyor...

Geri
Üst Alt