Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

malesef kaza yaptım :(

Geçmiş olsun kardeşim. Arabanı ne kadar sevdiğini biliyorum. O kadar seviyoruz ki, elimiz- kolumuz oluyor araçlarımız. Ama bu araba şu an senin. Ne yapılacaksa yaptır, paşa paşa bin kardeşim. Gerçekten satmayı düşündüğünde o arabayı gelir kısmeti alır. Tekrar geçmiş olsun. Bununla geçmiş olsun inşallah..

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

çok geçmiş olsun, ileride satarken fiyatı düşecek falan diye de üzülme en kötü ihtimalle forumdan biri alır :)
şayet titizliği de düşünürsek bence çekiçle düzeltmek araca daha çok zarar veren bir süreç, zaten bizim araçlar hassas o yüzden parça değişimi en mantıklı seçim olacaktır.

Çok geçmiş olsun

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geçmiş olsun...o kadar büyuk birşey değil kafana takma. Araçtan soğuyacak bir büyüklükte değil. Ben kaporta meselesini anlamadım neden servis düzeltemeyiz dedi?

yorumunuz gercekten cok guzel tesekkur edrım ıyı dıleklerınız ıcın dedıgınız gbı psıkoljık durumumdan dolayı fırsatcılar olucak bncede aslında olayda bısey yok ama ınanılmaz tıtız bıryım zaten ondanda benı buluyor bu olaylar park halınde geldı vurdu yapıcagım hıc bısey yoktu sonucta 110la bır kampyonun altına gırmedım veya barıyerlere carpmadım ınsallah satcgm zamn derdımı anlayan bırılerı cıkar dıye dusunuyorum
Bende çok titizlenirim ve obsesifim. Sırf bu yüzden 10 cm lik bir göçük yüzünden (bir motor geldi çarptı ne yazık ki) kapının yarısını boyattım. Ama diyorum Allah beterinden saklasın.

Burakcım cok geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın..Aracını satma çok önemli hasar yok,o kaput niye düzelmezmiş onuda anlamadım..
abı farın oldugu kısma gelıyor ve orda ovallık baslıyor o ovallıgı vermeeyız dıyorlar :(

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Geçmiş olsun...o kadar büyuk birşey değil kafana takma. Araçtan soğuyacak bir büyüklükte değil. Ben kaporta meselesini anlamadım neden servis düzeltemeyiz dedi?

abı tam oval kısım farla bırlesım yerı zaten kaputa aracın bır yerı deymeedı sadece camurluk ıce dogru kasınca ufacık ve farın orda gocuk olustu kaputun baska hıc bır sıkıntısı yok boyası bıle cızılmedı camurlukta aynı boyasında bıle sıkıntı yok sadece yamukluk var

Burakcım çok geçmiş olsun. onarmaya gitme bence direk değiştir. sonrada hiç birşey olmamış gibi bin o aracına. sanki modifiye edilmiş gibi düşün. motorda bir hasar olsa dediğin doğru içine sinmemeye başlar değiştirmek istersin anlarız. ama böyle bir olay için aracını hele ki plazadan sen çıkartmışsan satmanı hiç tavsiye etmem.

Çok geçmiş olsun. Büyük bir kaza değil sonuçta motorda problem yok. Satma konusunu gelince,1-2 sene içinde satarım diye kafanda daha önce yaptığın plan varsa araçtan soğuduğu için sat derim,sonuçta zaten satmak vardı dersin kafamda. Ama 5 yıl ve üzeri binecek planları yaptıysan satmaya gerek yok,aracın değeride fazla düşmez...

burakcım Çok geçmiş olsun kardeşim,hiç sıkma canını çokta büyütülecek birşey yok yeni parçalar takılır sıfır gibi olur araç, ilerde satacağın zaman fotoğrafları gösterirsin bi sıkıntı çıkmaz,sonuçta motorda birşey yok,insan çok sevdiği aracı oyle görünce psikolojik olarak üzülüyor,bir tane çizik görsek morelimiz bozuluyor.Allah beterinden saklasın...

Geri
Üst Alt