Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajsız kasa leon Vag-Com yardım!!

kendi aracımda denedim. ch/lh ışığı sis farı olarak ayarlanamıyor ve konfor sinyali 3 den 5 e çıkartılamıyor. bunun haricinde birçok şey araçla birlikte standart olarak açık vaziyette. fazladan,
gündüz farını sis farına %30 ayarladım
sis farlarını dönüşe duyarlı şekilde açtım.
kapı açma kapama sesi aktif ettim.
optik park sensörünü aktif ettim.
ch/lh süresini 30 sn ye düşürdüm.

yağmur kapama aktif edilebiliyor lakin, central elct. den rls kodlamak gerekiyor. bizimkinde farklı bi isimle "regenlichtsensor" geçmekte. bu yüzden olmuyor gibisinden bi yorum olkumuştum. o yüzden hiç denemedim bile.

bendeki koda göre 152622 "414766" olarak değiştirirsem belki çalışacaktı. kod= dec to hex hex+4 hex to dec gibi bişe :)
resim1a.jpg

edit: o yorumu buldum... diyorki : "Issues
There are really no issues with enabling this feature. There have been a few reports of people getting a fault appearing in their Central Electronics Controller (09) from time to time “02071 – Local Databus- 004 – No Signal/Communication – Intermittent” but the system operates correctly and for some people depending on the revision of the RegenLichtSens where it just doesn’t operate."

ben çalışmayacağı anlamını çıkardım bu da tam linki : Volkswagen Golf Auto Rain Closing Windows and Sunroof | my-gti.com

serhat sen de vag.com program ve kablo var öyle mi ve de aksaray lısın ne güzel!!! ne zaman geliyodun sen aksaray'a? :) şaka bi yana ne iş yapıyorsun kardeş sen?

Servise hiç gitme anlamıyorlar çünkü. Bana welcome modunun ve leaving home un açılamayacağını söylediler ama ben kendim açtım. Ana ekranda select dedikten sonra instruments'e giriyorsun ordan da adaptasyon'a... Daha sonra çıkan ekranda indicator celebration kanalını seçip altında çıkan not active durumu aktive haline getiriyorsun welcome modu açılıyor. Sunroof ve camların otomatik kapanması seçeneği çıkıyor yol bilgisayarında fakat her çalıştırmanda ekrandan açman gerekecek. Bu işleri netten vag com kablosu sipariş vererek yapabilirsin. Ben kendim öyle yaptım. Forumda sunroof camların otomatik kapaması olayını aktif edip çalıştıramayan arkadaşlar mevcut. Ayrıca biraz araştırırsan Güncel vag com özellikleri başlığı altında bunların cevabı var. :seat

bu olay leon makyajsız da mı oluyor
welcome bi de amerikanı çok istiyorum nasıl olacağıyla ilgili pm alabilir miyim veya burada paylaşabilir misiniz?

ya serhat kardeş ben açamadım bu özellikleri vagcom kablosunu aldım ama bi yardımcı olsan çok makbule geçecek.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

mesela dönüşe duyarlı sis farını nasıl açacaz, hem nasıl test edebiliriz bunu?

sis farı açmak kolay ;) kodu hatırlamıyorum ama, ayara falan gerek yok. set turn light via fog light gibi bişeydi:)

memır diyelim :) kablo var da kodlarda sıkıntı var. :(

serhat sendeki makyajsız kasa mı? ben konfor sinyal sayısını halledemedim, amerikan park, dönüşe duyarlı sisler, selektörde sislerin sönmesi, buzzer ötme tamam. aynı seninki gibi de merak ettim. ona göre bir iki şey soracam sana makyajsızla ilgili, tabii kabul edersen. :)

@TSI68 serhat tamam sitede fotoları varmış senin arabanın gördüm makyajsızmış, soruyorum izin almadan ama hakkını helal et!

kendi aracımda denedim. ch/lh ışığı sis farı olarak ayarlanamıyor ve konfor sinyali 3 den 5 e çıkartılamıyor. bunun haricinde birçok şey araçla birlikte standart olarak açık vaziyette. fazladan,

demişsin ya bu özellikleri nasıl açtığını paylaşabilir misin? yani "optik park sensörü" ve "gündüz farı" olayını anlatsan yeterli, diğerleri kolay, hallettim zaten ch/lh haricinde, o da önemli değil zaten.

serhat sendeki makyajsız kasa mı? ben konfor sinyal sayısını halledemedim, amerikan park, dönüşe duyarlı sisler, selektörde sislerin sönmesi, buzzer ötme tamam. aynı seninki gibi de merak ettim. ona göre bir iki şey soracam sana makyajsızla ilgili, tabii kabul edersen. :)

@TSI68 serhat tamam sitede fotoları varmış senin arabanın gördüm makyajsızmış, soruyorum izin almadan ama hakkını helal et!

demişsin ya bu özellikleri nasıl açtığını paylaşabilir misin? yani "optik park sensörü" ve "gündüz farı" olayını anlatsan yeterli, diğerleri kolay, hallettim zaten ch/lh haricinde, o da önemli değil zaten.

cent- elkt. den coding 17 olması lazım dı. orda sis farı olarak ayarlayıp diğer bi bit değerinde de gündüz farı % olarak ayarlaması var. optik park sensörü içinde teyp değişimi şart. radio özelliklerindendi sanırım onu aktif ettim açıldı ;)

bunlar 2007 leonda staylac oluyormu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt