Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

makyajsız cupra jantları nerden nasıl temin edilir ?

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında kratostol tarafından paylaşıldı.

1. kratostol

kratostol SCW Üyesi

159
    5
    18
    arkdaşlar makyajsız kasa cupra jantı arıyorum nerden nasıl temin edebilirim? servis getirir mi istesek? çakmasını bulamaz mıyız ya da çevrenizde satmak isteyen var mı?
    jantlar şunlar; http://image5.sahibinden.com/photos/31/87/84/big_31318784bi2.jpg

bir de ben bu jantlar için lastikler dışında herhangi bir şey değiştirecek miyim fren kaliperleri mesela?

2. kratostol

kratostol SCW Üyesi

159
    5
    18
    sahibinden.com daki araç sahiplerinin hiçbiri satmak istemiyor.

3. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Piano black'ini batu satıyor sanıyorum, Ömercan'la irtibata geçersen yardımcı olur.

4. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    İsterseniz servis getirir. Getiremeyiz falan derlerse yalan söylüyolar demektir, getirmek zorundalar çünkü :)

5. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    degısıklık ıcın satmayı dusunuyoruz ...

6. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    bu piano blackleri ben de almak istyorum. Kaça bırakıyosunuz. Bi yerde kart çektirebilir misiniz?

7. kratostol

kratostol SCW Üyesi

159
    5
    18
    piyano black lerde güzel fakat orjinallerden istiyorum ben. siz piyano blackleri nasıl temin ettiniz? benim almak istediğim jant ve görüntü tam olarak şu;

8. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    arabayı alırken komple cupra body ıle aldık zaten 1senedır boyle gezınıyoruz ve bu renk ıstek uzerıne getırıldı ... bu arada jantları satmaktan vazgecmıs durumdayız dogus yolu gouzktu jant arayanlara ...

9. kratostol

kratostol SCW Üyesi

159
    5
    18
    hocam ne zaman ne kadar ödemiştiniz jantlara? ona göre kazık yemeyek bayiden.

10. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    hatırlamıyorum ama 2500rahat var :rolleyes:

Sayfayı Paylaş