makyajsız kasa welcome mode??? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

makyajsız kasa welcome mode???

aljn

Kayıtlı Üye
Daha önce welcome mode ile ilgili konu açılmıştı fakat orda sorduğum soruya cevap bulamamıştım..Bu ender elektronik makyajsız leonlara da yapabiliyor mu welcome mode ?bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

007

Kayıtlı Üye
Son gelen haber olmuyor yonunde idi..Farkli protokol kullaniyormus faceliftli araclar..

Anarchist

Kayıtlı Üye
Daha önce welcome mode ile ilgili konu açılmıştı fakat orda sorduğum soruya cevap bulamamıştım..Bu ender elektronik makyajsız leonlara da yapabiliyor mu welcome mode ?bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
o konuda zafer abi yapılmadığını söylemişti sanırım...

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
benim anlamadigim madem boyle hos bir ozellik var ve acilabiliyor, neden acik satilmiyor :confused:

aljn

Kayıtlı Üye
sonuç olarak aynı donanıma sahip araçlar neredeyse.. teşekkür ederim :(

OGUZHAN00891

Kayıtlı Üye
Selam üstad.ankaraya sürekli yolu düşen biri olarak bu wellcome mode ankarada yapılamıyor mu bi araştırsan.yani bunun için ta istanbula mı gidecez.15 tatilde gelecem ankaraya şunu halletsek oraya gelmişken.bi kulağında olsun bakıver gözüm yaa.

egge06

Kayıtlı Üye
welcome mode kapıları açınca farın yanması değilmi? yolunu aydınlatmak için bnm arabada varda makyajsız kasa...