Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajsız kasa leon TSI vites oranları

notyet

Kayıtlı Üye
Makyajsız kasalar için hız devir ilişkisini daha önce açtığım bir konuda tartışmıştık.
Konunun sonunda makyajsız kasalar ile makyajlı kasaların vites oranlarının farklı olduğunu anlamıştık fakat makyajsız kasanın vites oranlarını tam olarak bulamamıştık.
Ben de geçen gün üşenmedim:D
Seat İspanya'ya mail attım, 2008 model aracımın vites oranlarını internetten bulamıyorum diye:)
Sağolsunlar ilk cevaplarında mailimi aldıklarını ve konuyu araştırdıklarını söylemişlerdi.
ikinci maillerinde de cevap yazmışlar:)

"
SEAT AFTER SALES
CUSTOMER RELATIONS
Dear Mr. Ucpinar ,

With regard to your query we would like to inform you that we immediately transferred your case to the corresponding internal department for their consideration and we are pleased to provided you with the requested information.

1st. ratio 3,615
2nd. ratio 1,955
3rd. ratio 1,281
4th. ratio 0,973
5th. ratio 0,778
6th. ratio 0,646
Final drive ratio 4,353

Please be informed that for further queries, you can also contact our Importer in your country, Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş, responsible for sales and after sales matters in Turkey. Their contact details are the following ones:
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş
BÜYÜKDERE CAD., 65
34398 MASLAK/ ISTANBUL
TURKEY
www.seat.com.tr
Yours sincerely,
"

Sonuç olarak şunu söylüyorum, makyajsız kasalar ile makyajlı kasaların şanzıman dişli oranları aynı, son dişli oranları farklı. Makyajlı kasalardaki son dişli oranı 4.055

güzel olmuş emeğine sağlık teşekkürler

Geri
Üst Alt