Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

makyajli spolier hakkinda ve kapi esigi ile rcd 510 hakkinda sorum var yardim lutfen

bir de spoyler dan sonra petroldeki yıkama makinelerine asla girme...

kapı eşik çıtalarını bende aynı yerden aldım ama aylardır bagajda duruyor kendi üzerindeki bantlarla tutmadı silikonla mı yapıştırmak gerekiyor acaba?

slmlr öncelikle,
arkadaşlar bu kapı içi çıtalardan bende istiyorum. Cenk senin verdiğin linkteki ilanda 4 parça diyor.45 tl her parçanın fiyatı mı? montajı kendi bantlarıyla mı yapılıyor? sen aldığını, kargoyu beklediğini söylemişsin.sen verdiğin linkteki ürünleri aldın galiba.eline geçince bizi burdan bilgilendirde bende düşünüyorum o çıtalardan :)

kapı eşik çıtalarını bende aynı yerden aldım ama aylardır bagajda duruyor kendi üzerindeki bantlarla tutmadı silikonla mı yapıştırmak gerekiyor acaba?

yazdigim gibi 120 kg dayanikli cift taraflilar var onlardan temin ederseniz yapisir ben evde tavana z5500 uydularini yapistirdim :) dusmuyor ki bunu sorunsuz tutar silikon vurduktan sonra onun altina nerde bu parcanin islevi biz plastigi korusun diye aliyoruz bunu silikon ile tecavuz etmeye gerek yok sokunce alti kalir oyle

slmlr öncelikle,
arkadaşlar bu kapı içi çıtalardan bende istiyorum. Cenk senin verdiğin linkteki ilanda 4 parça diyor.45 tl her parçanın fiyatı mı? montajı kendi bantlarıyla mı yapılıyor? sen aldığını, kargoyu beklediğini söylemişsin.sen verdiğin linkteki ürünleri aldın galiba.eline geçince bizi burdan bilgilendirde bende düşünüyorum o çıtalardan :)

evet linktekini aldim hepsinin fiyati toplam 45 tl :) cok ucuz geldi degil mi normalde alisik degiliz seat a aksesuarlar hep pahali nedense bir bmw nin olsa daha ucuza hersey saka degil gercek on arka cupra tampondan ucuz m tamponlar :) bir de gti tamponlari mesela sudan ucuz bizim hersey pahali bir golf hali paspasi 40 45 tl bizim 300 350 tl anlamiorum ben tam tersi olmasi gerek ama sacma iste :) montaji cift tarafli bant ile yapiyorsunuz bakicam uzerinde gelen bant ne kalitede eger dandik ise bnm evde cok saglam bir cift tarafli var onu kullanicam markasini da yazarim bantin

tamam buraya koyucam yarin resimlerini ya da bnm aracimin konusuna eklerim

aynen öyle 4 parça 45 tl çok iyi valla.doğana şahine alsan krom çıta 4 parça 50 lira onlar tutar zaten :D

rcd 510 olayına ben de girmek üzereyim :D
ilk izlenimlerini çok merak ediyorum :) güle güle kullan :)

kapı eşik çıtalarından bende aldım yalnız çok çabuk çiziliyor ve çiziği çok belli ediyor cenk dikkatli kullanmak lazım özellikle arka koltuğa oturanlar hiç dikkat etmiyor üzerindeki çift taraflı bantlar genellikle reklamcıların pileksi türü şeyleri yapıştırılarken kullandkları şeffaf sakız gibi olan bantlardan normalde çok güçlü bantlardır ama nedense benimkileri tam yapıştıramadım kenarlardan hafif kalktı ama şimdiye kadar hiç düşüp etmedi

Geri
Üst Alt