Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı leon'a JE design spoiler

aynen bende katılıyorum bence spoyler çok sonra geliyor.ilk başta jant ve yay olabilir mesela:D

Abı adam ılk spoılerdan baslamıs jant lastık yay ole tersten edıcek galıba :D:D

Makyajsız kasada daha bir bütün olarak duruyordu sanki.Başka açılardan fotolar olsa daha iyi yorum yapılabilir.

bu adam o kanadın montajını yaparken sanki ön taraftan uzanıp ta yapmış. arkadan kanadın montajını yapsa bu kadar iğrenç bişey olmazdı. bu araba ilerden gelirken aaa bak je kanatlı leon geliyor diye çok rahat söyleyebiliriz.

tek hoşuma giden tarafı makyajlının camı daha geniş olduğu için kanat da genişlemiş o açıdan güzel..

Ben hiç begenmedim çok çirkin olmuş...

Leona kanat takmak kadar sacma bsey yoktur heralde,zewk renk meselesı ısın ucunda ama yakısmadıgını da anlamak lazım artık

ne makyajsızda beğeniyordm nede makyajlıda. beğendiğim tek spoiler faruk abinin eski aracındakinden.

ne makyajsızda beğeniyordm nede makyajlıda. beğendiğim tek spoiler faruk abinin eski aracındakinden.

yunus emre bi sercan(mircan) ın aracındaki spoiler a da bak.eğer makyajlı kasa leon um olsa inan 1 saniye düşünmem alırdım.ancak bu kadar sade ve güzel durabilir

Aerodinamiğe katkısı varsa hiç düşünmeden alınabilir bence hb lerde rüzgar uzayıp gidiyo arkadan. 200 den sonra hiç güven vermiyo bana hb ler. body kit e girdiğimde arkayı sağlama alıyosa bu spoiler direk düşünürüm yani.

Geri
Üst Alt