Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Makyajli Lèon ve Xenon sorunlari

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Emre34 tarafından paylaşıldı.

1. Emre34

Emre34 SCW Üyesi

47
    4
    8
    Arkadaslar merhaba,

Makyajli Leon'u olup, Xenon taktirmayi dusunenler bu konuyu iyi okusunlar. Simdi benim 1.4 TSI Leon'da Space Xenon kit (H7) var. Sislerse orijinal normal kendi lambasi. Bu Xenon'lardan dolayi aractan cekmedigim sikinti kalmadi. Merkezi kilit sisteminin otomatik kilit fonksiyonu bozuldu, xenonlar titreme yapti, ara sira aynalarin katlama fonksiyonu calismadi, saniyorum konfor beyinin uzerindeki sigortalar pabuclarindan bi kac tanesi eridi vs. Ozellikle bu katlanma sorunu hala var. Ara ara yapiyor. Aracin aynalari katlanmiyor kumandadan. Kumandayla camlarin hafif acilip tekrar kilide basili tutulmasi falan gerekiyor. Neyse, en son sorun da sag park ampulunu bozuldu. Ampul bitmis vs. degil tabi ki yine bu aptal Space marka Xenonlar bozdu ampulu. Anlayacaginiz cekmedigim kalmadi bu Xenon'lardan.

Simdi ise paraya kiyip, Philips taktiracagim. En sorunsuzlarindan biri, biraz tuzlu ama aracin konfor beynine daha fazla zarar vermemek icin bunu yapacagim. Philips disinda OSRAM'in da iyi oldugu soyleniyor. O markayi da tercih edebilirsiniz.

Siz siz olun, aman Xenon eninde sonunda, ne olacak ki demeyin ve dandik marka Xenon takmayin, taktirmayin :)

2. sahinsp

sahinsp SCW Üyesi

306
    5
    18
    düşünürsen elimde kaliteli xenon var ,ilanım mevcut.2010 a3 te kullandım en ufak sıkıntı olmadı

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ucuz mal alacak kadar zengin değilim philips aldım dursunda taktı allaha şükür en ufak sıkıntı yok

TORO_BLANCO, eseksipasi ve mrtsnr bunu beğendi.
  4. mst07

mst07 SCW Üyesi

319
    64
    28
    phılıps'ten sasma derım bende sorunsuz calısıyor ustelık gece gunduz farketmıo nısandan berı araca bındıgım anda yakıorum :)

5. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    keşke daha önce araştırsaydın bangır bangır herkes sölüyor bunu geçmiş olsun

6. brave

brave SCW Üyesi

2.186
    173
    63
    Philipsten şaşma derim hem kaliteli hemde başın arımaz eğer bir sorun olursa istanbulda bayisi var ordan hallediyolar...

7. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Bende de philips var maaşallah tek bir sorun dahi yaşamadım. Araçta xenon yokken nasılsa şimdi de aynen öyle. Hiç bir sıkıntı yok

8. Emre34

Emre34 SCW Üyesi

47
    4
    8
    Arkadaşlar ne kadar Xenon'larla ilgili bilmiyorum ama aracın kornası çalışmıyor ara sıra. Tam şenlik oldu benim araba :eek: Acaba bu da beyinden falan dolayı mıdır yoksa direk kornanın kendi aksamında mı sorun vardır?

Bunu beğendi. igci_01 bunu beğendi.
  9. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Her Philips olmuyor bu arada.

10. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Photon kurtarmıyo diye biliyorum bende. Philips'in kendi balastı olması lazım. Photon gibi altında ürettiği isimlerde olmuyo. ;)

Sayfayı Paylaş