Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

makyajlı Leon arıyorum!

Konu, 'Arıyorum' kısmında AHHA tarafından paylaşıldı.

1. AHHA

AHHA SCW Üyesi

94
    0
    6
    Arkadaşlar merhaba, bir kardeşime Leon bakıyoruz, makyajlı olması ve az km li olması tercihimizdir. beyaz isteğimiz var ama renk konusunda duruma göre fikir değiştirebiliriz örneğin siyah gibi. tanıdık bildik bir araba olması açısından buraya yazmak istedim. hoşçakalın.

2. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    araç benzinli mi olacak dizel mi olacak ? herhangi bir eklenti ( jant + sunroof vs) olucak mı ? birazdaha açıklayıcı yazarsanız daha anlaşılır olur.. :)
    kolay gelsin

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    + motor seçeneği :)

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    benim araba var

5. AHHA

AHHA SCW Üyesi

94
    0
    6
    arkadaşlar aslında isteğimiz şu yönde: motor 1.4 TSI, tamponlar orjinal aksesuar olmak kaydıyla tercih sebebimiz, sunroof şart değil, jant konusunda da bir takıntımız yok (farklı bir jant varsa üzerinde burdaki arkadaşlarımızın jant zevkleri kötü olmayacağını düşündüğümüz için). beyaz da olsa çok güzel olur. fiyat konusunda bişey yazmak istemiyorum. ilgilenen arkadaşlara teşekkürler, araba tavsiye eden arkadaşlardan da link vermelerini rica ediyorum, malumunuz beni hatırlayanlar vardır 1 yıldan fazladır foruma giremedim. takip edemedim yani. satılık bölümüne göz atıyorum artık.

6. AHHA

AHHA SCW Üyesi

94
    0
    6
  7. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    Hayırlısı olsun Ahmet abi :) umarım istediğiniz gibi leon bulursunuz :)

8. AHHA

AHHA SCW Üyesi

94
    0
    6
    sağol kardeşim teşekkürler.

9. AHHA

AHHA SCW Üyesi

94
    0
    6
    Arkadaşlar herkese yardımları için teşekkürler, 2.el, 2011 beyaz 1.4 TSI Leon alınmıştır.

Sayfayı Paylaş