Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

makyajlı kasaya cupra lip

Ben bugün Şemun abiden aldığım lipi taktım gayette hoş oldu :)

aslında kendım için almıştım ama vazgectım ambalajı ile duruyo isteyen ollursa vermeyı dusunuyorum baska bısey bakmayı dusunuyorum orjınal tampona takan arkas var sanırım rıca etsem resmı koyabılır mı?

Pek belli olmuo sanırım ama..

01052011019.jpg

tesekkurler.. aynı lipi almıştım nasıl durduğunu gormuş oldum

Pek belli olmuo sanırım ama..

01052011019.jpg

montajını yaparken yanları fazla içe almışlar. Yanlar biraz daha dışarda olsa daha iyi gösterebilirdi. Montaja başlarken önce yanlardan başlayın, ortaları sona bırakın. Yanlardan soldan 2 vida at, sonra sağa geç 2 vida at. Sağdan 1 vida at sola geç. Yani jant bijonlarını sıkar gibi. Bir yandan başlayıp ötekinden çıkarsan ya yamuk olur yada plastiğin kendi eğimine razı olursun. Bu iş en az 2 kişi ile yapılmalı. Taktırırken Erya'dan Cemal ve Fatih'ten yana tercih kullan, her iki arkadaş ta montajda çok iyiler.

montajını yaparken yanları fazla içe almışlar. Yanlar biraz daha dışarda olsa daha iyi gösterebilirdi. Montaja başlarken önce yanlardan başlayın, ortaları sona bırakın. Yanlardan soldan 2 vida at, sonra sağa geç 2 vida at. Sağdan 1 vida at sola geç. Yani jant bijonlarını sıkar gibi. Bir yandan başlayıp ötekinden çıkarsan ya yamuk olur yada plastiğin kendi eğimine razı olursun. Bu iş en az 2 kişi ile yapılmalı. Taktırırken Erya'dan Cemal ve Fatih'ten yana tercih kullan, her iki arkadaş ta montajda çok iyiler.

Abi montajını kendim yaptığım için biraz sıkıntılı oldu ve yanlardan değilde ortadan başladım birazda orta hata yaptım..Bu hafta sonu tekrar bi ayar çekicem..

Lip'i servıslerden satın alabılırsınız eskı kasa cupra-r on dılı dıyın veya lıpı dıyın soylerler fıyatı 85lıra olmaslı lazım

Geri
Üst Alt