Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

makyajlı kasaya cupra lip

fotoyu merakla bekliorum bende taktırmayı düşünüyorum makyajsız kasaya lip oluyor arkadaşlar

fotoyu merakla bekliorum bende taktırmayı düşünüyorum makyajsız kasaya lip oluyor arkadaşlar
boşver knka bende niyetine girdim taktıram die hatta lip aldım sonra baktım gerek yok orj tamponu deldirmeye he al kupra tampon koylipi ayrı ama orj tamponu kurcalattırma deldirme gerek yok bnm düşüncem tabe :D:D:D:

faruk abinin aracında görmüştüm (fnasif) geçen gün serviste karşılaştık tesadüfen.
aracı beyaz renk ve bence çokta güzel durmuştu :eek:key:
yanlız orjinal tampondan 1-2 cm dışarda durduğu doğru.
takan arkadaş bunu dert edermi etmezmi tercih meselesi...
ben olsam dert etmezdim...

slm volkan ben taktırdım lip i orjinal tampona gayet güzel oldu ama foto yok şuan ben ataşehirdeym istersen yarın ara bni gösterirm sana 05368367254 burdan ulaşabirsn...

onur işlerden fırsat bulup ataşehire gelmem çok zor,ancak haftasonu gelebilirim. ama bi resim koyarsan çok makbule geçer :) ilgin için tşkrler kardeşm

walla volkan bi türlü koyamadm fotoyu okul falan fırsat olmadı zatn bi tane link atmışlar orda görmüşsündür ama dersen bn haftasonu gelrm yanına daha yakndan bakıym beklerm kardesm :)

Geri
Üst Alt