Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Makyajlı kasa jant arıyorum...

Konu, 'Arıyorum' kısmında serenity tarafından paylaşıldı.

1. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Arkadaşlar geçen haftalarda babamın arabasıyla Antalya tarafına gittik.Orada lastik patladı.Vakit biraz da geçti....Hem uçağa yetişme derdi hem de vaktin geç olması biraz tedirgin etti açıkçası.Neyse ki aracın stepnesi orijinaldi.Hemen değiştirip yola devam ettik.Bizimkilerdeki gibi bi hız sınırlamasına gerek kalmadı..Bu olaydan sonra ben de arabamın stepnesini orijinal yapmaya karar verdim.Bir çok arkadaş jantlarını lastiklerini değiştiriyor.Eğer bu şekilde olup bana bir tane jant lastik satacak olan varsa talibim.İnternetteki ilanlara baktım.Hepsiyle iletişim kurdum.Onlardan herhangi bir sonuç alamadım.Onlar da haklı olarak takımı bozamayacaklarını söylediler.Eğer benim gibi düşünen varsa bir arkadaşın takımını beraber alabiliriz.Veya bana bu şekilde tek satacak varsa iletişime geçerlerse sevinirim...

2. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Yok mu kimse?????

3. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Galiba satan yok...:confused::confused:

4. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    o kadar zor bir şey istemişsinizki olcak birşey degıl yani :)

5. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Abi ben 17'ıncleri satıyorum oda senin işine yaramaz :D

6. swotr

swotr Misafir

bagajda çıkıntı olacak ama, bende düşündüm de :)

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    kimsenin takımı bozacağını düşünmüyorum bir sebepten dolayı jantın biri veya birkacında kırık olan birisi karşılayabilir talebini :)

8. swotr

swotr Misafir

valla ben bi lastik yarmıştım o lastigin jantı evde duruyo :D gçrünüşte bi iki çizik dışında hiç bişey yok ama, servis hafif yamulma var dedi, onarıldı , ama ben emin olamadıgımdan yeni jant almıştım.. kendim emin olamadıgım bişeyi de başkasına hiç veremem :D

9. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Anladım.Teşekkürler...

Sayfayı Paylaş