Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leon'a Turbo Timer Takmak İsteyenler

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Takmayın :)

Yurtdışından Apexi Turbo Timer getirtmiştim. Kapıları büyük ihtimal ile kumanda ile kilitleyemeyeceğimi göze aldım tabi. Montajını düzgünce yaptık. Anahtarı aküye getirince çalıştı. Ayarlarını yaptık. Marşa bastık... Tabi ki araba çalışmadı. Immobilizier kilitlemiş. Neyse ki 100 metre aşağıda yetkili servis vardı. Saat 17.30'da gittiğimiz için ertesi güne kaldı tabi. Immobilizier'i tekrar ayarlamışlar. Bu işleme de neredeyse turbo timer parası verdim tabi :)

Kotu olmus. Taktirmayi dusunuyordum. Peki tum turbo timer'lar da bu sIkintiyi cikartiyor mu arac? Servise sordunuz mu?

Zahmetli olmuş...

Peki bu zahmete deydimi önemli olan sonuc =)

yeni araçların elektrik aksamıyla fazla oynamamak gerekiyor, basit plaka ampulleri bile bozabiliyor:confused:

çok geçmiş olsun :( ancak satanlar onu düşünmüştür bence takılabiliyordur ama uğraştırabilir

Kotu olmus. Taktirmayi dusunuyordum. Peki tum turbo timer'lar da bu sIkintiyi cikartiyor mu arac? Servise sordunuz mu?

Servis bilmez bunları. Marka-model fark etmeyecektir.

Zahmetli olmuş...

Peki bu zahmete deydimi önemli olan sonuc =)

Tabi ki olmadı:)

çok geçmiş olsun :( ancak satanlar onu düşünmüştür bence takılabiliyordur ama uğraştırabilir

Muhtemelen immoyu kapatınca çalışır ama gerek yok bunlara. Takmam daha iyi.

Geri
Üst Alt