Makyajlı Leon'a Turbo Timer Takmak İsteyenler | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Makyajlı Leon'a Turbo Timer Takmak İsteyenler

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Takmayın :)

Yurtdışından Apexi Turbo Timer getirtmiştim. Kapıları büyük ihtimal ile kumanda ile kilitleyemeyeceğimi göze aldım tabi. Montajını düzgünce yaptık. Anahtarı aküye getirince çalıştı. Ayarlarını yaptık. Marşa bastık... Tabi ki araba çalışmadı. Immobilizier kilitlemiş. Neyse ki 100 metre aşağıda yetkili servis vardı. Saat 17.30'da gittiğimiz için ertesi güne kaldı tabi. Immobilizier'i tekrar ayarlamışlar. Bu işleme de neredeyse turbo timer parası verdim tabi :)

eScape

Kayıtlı Üye
Kotu olmus. Taktirmayi dusunuyordum. Peki tum turbo timer'lar da bu sIkintiyi cikartiyor mu arac? Servise sordunuz mu?

bbj_bt

Kayıtlı Üye
Zahmetli olmuş...

Peki bu zahmete deydimi önemli olan sonuc =)

mete

Kayıtlı Üye
yeni araçların elektrik aksamıyla fazla oynamamak gerekiyor, basit plaka ampulleri bile bozabiliyor:confused:

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
çok geçmiş olsun :( ancak satanlar onu düşünmüştür bence takılabiliyordur ama uğraştırabilir

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Kotu olmus. Taktirmayi dusunuyordum. Peki tum turbo timer'lar da bu sIkintiyi cikartiyor mu arac? Servise sordunuz mu?
Servis bilmez bunları. Marka-model fark etmeyecektir.

Zahmetli olmuş...

Peki bu zahmete deydimi önemli olan sonuc =)
Tabi ki olmadı:)

çok geçmiş olsun :( ancak satanlar onu düşünmüştür bence takılabiliyordur ama uğraştırabilir
Muhtemelen immoyu kapatınca çalışır ama gerek yok bunlara. Takmam daha iyi.