Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leon kornası hakkında..

aynı problem bendede var:mad: zamanla biraz alıştı sanırım :( ama makyajsız kasadaki gibi değil kesinlikle...

çok acayipmiş yaw 2-3 sn beklemesi,fazla aracın elekronik olması demekki iyi değil ama makyaksızlarında kornasının sesi düzgün değil cılız çok :)

3. sn sonra calcaksa hic calmasin :D

2001 signodaki korna sesi çok güzeldi. 2006daki de fane degildi ama bu yeni arabanın kornasi hiç güzel çalmıyor. 2001 modellerin kornasi buna uyuyorsa değişim mantıklı ama uymuyorsa kalsın zaten kornayi pek kullanan biri değilim.

Kornanın geç çalma olayı benim arabada da var..Bazen bana yol veren araca korna ile eyvallah sağol diye dıt dıt yapayım diyorum,yok arkadaş çalmıyor korna..:)Bu sefer de çalmayınca eli kaldırarak slm vermek zorunda kalıyorum..:D

evet bende kornasını hiç sevmedim bazen basmam gereken yerde basamadan geçiyorum:))

Kornanın geç çalma olayı benim arabada da var..Bazen bana yol veren araca korna ile eyvallah sağol diye dıt dıt yapayım diyorum,yok arkadaş çalmıyor korna..:)Bu sefer de çalmayınca eli kaldırarak slm vermek zorunda kalıyorum..:D
makyajlı leonu anlarım da sizin ibiza mk3ün geç çalması ilginç;cordoba ile sistemler aynı değil sanırım,bende anında etki-tepki :D
edit: mk3-mk4 :D

Makyajlıların kornası bayagı bi dengesiz. Mesela yol verdiklerinde teşekkür etmek mabında basayım diyorum küfür eder gibi bi ritim tutuyo :) dıt dıt yapamıyosun :)

Makyajlıların kornası bayagı bi dengesiz. Mesela yol verdiklerinde teşekkür etmek mabında basayım diyorum küfür eder gibi bi ritim tutuyo :) dıt dıt yapamıyosun :)

ahahah aynen ya bende selam veriyorum bazen tanışıklara daaaaaaaaaat diye basıyo küfür eder gibi :=)

Geri
Üst Alt