Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leon için sis lambası nedir?

karadavut

Kayıtlı Üye
Makyajlı kasa leon için sislere beyaz ampul takmak istiyorum sizlerin tecrübelerine göre hangi marka beyaz ampul takılmalı sislerin ampul tipi ne? Dönüşe duyarlılığı etkilermi sıkıntı yaratırmı? her türlü görüşe açığım,Kısalarımda beyaz ampul var parklar T10 tipi 4 ledli ampul bununyanına birde uzunlarada beyaz ampul takılabilirmi ne takılmalı.

Benimde merak ettiğim bi konu bu dönüşe duyarlılığı etkiler mi etkilemez mi..Takanlar serviste kapattırıp taktım diyolardı kapattırmadan taksak biz zararı olur mu ?

Benimkiler sarıyken de o özellik kapalıydı işe yaramadığı gibi tek sisin yanması kötü gözüküyor bence. Kapatmaktan bi zarar gelmez

beyaz ampulde o özellik sorun yapmaz fakat xenon takarsanız sislere ozaman arıza ışığı yakar ve xenon beynini bozar bence hiç beyaz ampule girmeyin en ufak bi işe yaramıor aracınızada yakışmas ben her daim sisleri açıorum derseniz kesinlikle xenon takın derim çok güzel oluyor :D ya sarı yada xenon beyaz ampule hayırrrr...

beyaz ampulde o özellik sorun yapmaz fakat xenon takarsanız sislere ozaman arıza ışığı yakar ve xenon beynini bozar bence hiç beyaz ampule girmeyin en ufak bi işe yaramıor aracınızada yakışmas ben her daim sisleri açıorum derseniz kesinlikle xenon takın derim çok güzel oluyor :D ya sarı yada xenon beyaz ampule hayırrrr...
benimde çok merak ettiğim bir konu bu. xenon u nereden taktırcaz servis mi yoksa dışarıdan mı bir de maliyeti tabi???

beyaz ampul çok basıt duruyor kesınlıkle xenon olmalı...

Dursun usta takıo benim bildiğim sen kaça taktırdın ?

Ben daha bir hafta olmadı taktırdım bostancı sanayide üst alt toplam 400 tl

benimde çok merak ettiğim bir konu bu. xenon u nereden taktırcaz servis mi yoksa dışarıdan mı bir de maliyeti tabi???

sitemizde dursun usta var sitenin çoğunluğu onda yaptırıyor bende dahil basit işlem tel nosunu veriyim arıyıp konuşun

dursun usta: 05339655857

Farlarda mercek olmadan hoş bi görüntü olmuo sadece sisler yeter benim fikrimce :)

Geri
Üst Alt