Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leon Hakkında Birkaç Soru ???

Xenon normal farlara takınca yine beyin kendini kilitliyormu? Xenon takabilmemiz için arabada neyi iptal etmemiz gerek.

kısalara takınca hemen kitlemiyo, benim araçta 45 sonra kitledi, gökhan'ın araçta 5 ay sonra.

Eğer sis farlarına taktırırsan 2-3 manevra sonra yakacaktır arıza ışığı, dönüşe duyarlılık özelliginden dolayı. sislere illa taktırıcam dersen bildigim kadarıyla bu özelligi serviste iptal ettirebiliyosun

ben normalde hem sis hemde kısalara taktırmak istiyorum.. peki dönüşe duyarı iptal ettirdikten sonra taksak yinede yaparmı? sizlerın araclara ne oldu peki

birde orta susturucuyu iptal ettiriyorlar ya bun daha once yaptırmadıgım icin bilmiyorumda, bunun için oraya ne gerekiyor yoksa bu iş ustadamı bitiyor ?düz bi boru kaynatıp ortadaki susturucuyumu iptal ediyorlar

---------- Post added at 19:10 ---------- Previous post was at 19:09 ----------

haa tamam o zaman esp liymiş kazıklanmamışız :D

malesef sunroof yok olsaydı kesinlikle alırdım.

Ortadakı susturucuyu kesıp son susturucuya kadar duz boru kaynatıyor egsozcu,son susturucuyuda o borunun ucuna kaynaklıyor.Komple supersprınt egsoz sıstemı alcak olursan Bolt-on oluyor.Yanı arabanı lıft e kaldırıp egsoz sıstemını kesıp bıcmeden cıvalarla orjınal halı gıbı monte edebılyosun.Komple Supersprınt al dıyenler cok fazla olcaktır bu konuda ama ben geregı oldugunu dusunmuyorum,sadece ses acısından son susturucuyu Supersprınt alıp orta susturucuyu ıptal etmek yeterlı olcaktır.Fıyat kosundan herhangı b fıkrım yok ama sıfır almak zorunda degılsın,malum ıkıncı el satıs sıtesınden arastırabılırsın.Benım sanayı markası Steel sport egsozum 200bglık 1.8t den sokulmustu hıc de rahatsız degıldım:)

ya sıfır almak istiyorum kafam rahat etsin, peki superspring son susturucu alsam orta susturucuyuda iptal etsem cok rahatsız edermi ? yani arabada egzoz sesini cok fazla almak istemiyorum daha once son susturucu olarak sebring kullandım ama biraz yetersiz geldi sesi bana ondan biraz daha iyi ses alabilirsem onun planını yapıyorum. İskender otoda yaptırıcam herseyide

kanka sadece sn susturucu ve canın arabasındaki gibi bir filtre ile nasıl olur?
filtrenin sesi çok hoşuma gitmişti benim.

Orta susturucuyu iptal edersen ne çok aşırı çıkar ne de çok az. 1.4TSI için konuşuyorum yalnız :) 1.6 8v ise çok çıkar çünkü ama makyajlılar 1.4 TSI bildiğim kadarıyla? Bence sebring xt-1 yine iyi olacaktır. Orta susturucuyu da iptal edersen güzel,tok bir ses alabilirsin. Hayırlı oLsun abi bu arada...

ben normalde hem sis hemde kısalara taktırmak istiyorum.. peki dönüşe duyarı iptal ettirdikten sonra taksak yinede yaparmı? sizlerın araclara ne oldu peki

benim araçta şu an zenon yok :( söktürdükten sonra daha taktırmadım sınavlarım bittikten sonra yine denemeye niyetliyim. şu an takılı olupta soorun yaşamayan arkadaşlarda var ben Monza kullanmıştım.

Bu arada sislerin arıza lambası yakmaması için bi yol daha var sürekli açık tutarsan yakmaz :)

egsoz supersprint al cıdden btu 13 un forumdakı sesı cok hos ... xenontak artık ama merceklı far al tak cok goz alabılıyor ayarsız durumda .. ama tabı guzel durur yınekı orjınal fardan ıyı aydınlatcagı kesın ( yagmur dısında )

sebringe san veerdim acaba simdi bide superspringemi sans versem.. satın alabilecegim linkler varmı pm atabilirmisiniz

bence sebring yeter bende biliyosun senden sonra sebring aldım xt1 oval takdırırken sordu usta ötmesini istiyormusun yok dedim boruyu dümdüz çekti boruylan oynasa son susturucuya gelen daha fazla ses almanın mümkün oldugunu söyledi ahmet usta,no iskender :)

Geri
Üst Alt