Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

makyajlı Leon arıyorum!

AHHA

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, bir kardeşime Leon bakıyoruz, makyajlı olması ve az km li olması tercihimizdir. beyaz isteğimiz var ama renk konusunda duruma göre fikir değiştirebiliriz örneğin siyah gibi. tanıdık bildik bir araba olması açısından buraya yazmak istedim. hoşçakalın.

araç benzinli mi olacak dizel mi olacak ? herhangi bir eklenti ( jant + sunroof vs) olucak mı ? birazdaha açıklayıcı yazarsanız daha anlaşılır olur.. :)
kolay gelsin

arkadaşlar aslında isteğimiz şu yönde: motor 1.4 TSI, tamponlar orjinal aksesuar olmak kaydıyla tercih sebebimiz, sunroof şart değil, jant konusunda da bir takıntımız yok (farklı bir jant varsa üzerinde burdaki arkadaşlarımızın jant zevkleri kötü olmayacağını düşündüğümüz için). beyaz da olsa çok güzel olur. fiyat konusunda bişey yazmak istemiyorum. ilgilenen arkadaşlara teşekkürler, araba tavsiye eden arkadaşlardan da link vermelerini rica ediyorum, malumunuz beni hatırlayanlar vardır 1 yıldan fazladır foruma giremedim. takip edemedim yani. satılık bölümüne göz atıyorum artık.

Hayırlısı olsun Ahmet abi :) umarım istediğiniz gibi leon bulursunuz :)

Arkadaşlar herkese yardımları için teşekkürler, 2.el, 2011 beyaz 1.4 TSI Leon alınmıştır.

Geri
Üst Alt