Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leon a sıradışı Body-Kit

bu ne yaa, bunlar trafikte nasıl dolaşıyorlar???

Ibherdesign değil mi bu..vardı zaten.. :)

değişik olmuş, tavandaki H nedir anlamadım aklıma helikopter geldi ne alakaysa :p

Evet görmüştüm bunu bi kaçgün önce. Helekopter iniş pistlerinde, helekopterin tam ineceği yerde H işerite o şekilde oluyo abi. Bina üstlerinde gemilerde vs.. Hani tam buraya göre ayarla bi sıkıntı olmaz sağa sola çarpmazsın anlamında, ama araba tavanında ne alaka onu bilmiyorum, aklı sıra action yapmış işte:D

aslında binilesi değil de sergilenesi bişey olmuş bu.

Ben bu aracı ümraniyede gördüm biraz baktımda yok dedim hem apaçi işi olmuş hem uçmuş....

Biraz fazla abartmislar bu ne ya ki zaten yigitin dedigi gibi halihazirda olan bisey

Body-kit olarak pempe zımbırtılar ve ön tampon hariç güzel, ama ön tampon hiç uymamış, gezici helikopter pisti gibi gezsin dursun :)

Geri
Üst Alt