Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Kasada USB Sorunu

ben kingston kullandım bi sıkıntı yoktu, şimdi toshiba kullanıyorum bunda da bi sıkıntı yok.. ayrıca sadece şarkı atacağım zaman çıkarıyorum, kontak açık kapalı açık farketmez ne zaman takarsam takayım, usb moduna geçince direk okuyor.. aux-cd diye bi seçenek çıkmaması lazım, usb-cd demesi lazım auxa basınca.. direksiyonun sağ tarafındaki radyo kanal değişim tuşlarının altındaki tek tuşa bastıkça cd usb radio arasında geçiş yapar oradanda bi dene bakalım.. olmadı bi sıkıntı olduğu kesin..

Ayrıca ufak bir ayrıntı söyliyeyim,,benim başıma gelen bir şey eğer o boşluğa cep telefonu koyuyorsanız usb sesini kesiyor..ben müzik çalarken koydum baktım bir anda ses gitti..telefonu çektim geri çalışmaya başladı tekrar..

Arkadaşlar hiç USB' den müzik dinlerken, radyoyu açtınız mı.. Açtıktan sonra tekrar USB'ye dönmek istediğinizde sıkıntı oldu mu, yoksa bi bende mi oluyor bu sıkıntı :)

Arkadaşlar hiç USB' den müzik dinlerken, radyoyu açtınız mı.. Açtıktan sonra tekrar USB'ye dönmek istediğinizde sıkıntı oldu mu, yoksa bi bende mi oluyor bu sıkıntı :)

bende olmuyor boyle bı sıkıntı :)

kafama gore geçişler yapıyorum seri bişekilde bi kere tık demedi

Başıma geldi yalnız değilsin , o çok nadir oluyo ,, bende de stop edip çalıştırdıktan sonra görmüyo usb'yi buna uyuz oluyorum bazen...

valla herkese ayrı bi sıkıntı cıkarıyo bu leonlar :D

Sandisk kullanıyorum.. Şuana kadar hiçbir sorun çıkarmadı RCD310'da da.. RCD510'da da.. 2011 aracım.. geçişleri de kafama göre yapıyorum.. Hatta RCD310 varken hiç cd takmadım hep usb'den çaldım :)

Geri
Üst Alt