Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

makyajlı kasa spoiler siyah mı beyaz mı?

kratostol

Kayıtlı Üye
uzun süredir ertelediğim makyajlı kasa spoilerimi orjinal olarak sipariş etmeye karar verdim. fakat şimdi de siyah mı yoksa beyaz mı yapayım bilmiyorum? aracım beyaz ve bahsettiğim spoiler patron'un aracında var beyaz takarsam aynen öyle olacak fakat siyahın pek fotoğrafını bulamadım nette. sitede bir arkadaşta var. siyah makyajlı kasa spoilerli beyaz leon fotosu varsa rica olunur:) ayrıca görüşlerinizi bekliyorum. ben diyorum beyaz alayım onu güzelce parlak siyayla kaplatırım folyocuda, sıkılırsam da sökerim folyoyu mis gibi;) sizce siyah beyaz ??

siyah olmasını destekleyecek başka unsurlar varsa arabada güzel olur ama yoksa komik olur.. :)
bu arada parça boyasız gelir zaten hangi renk isterseniz boyarlar..boyalı gelmiyo yani..

siyah olmasını destekleyecek başka unsurlar varsa arabada güzel olur ama yoksa komik olur.. :)
bu arada parça boyasız gelir zaten hangi renk isterseniz boyarlar..boyalı gelmiyo yani..

dostum çift egzoz çıkışı var orjinal seat sport. yay var 3.5 cm. onun dışında orjinal tamponlarım jantlar da standart. ben güzel olacağını düşünüyorum siyahın ama bilmiyorum?

siyah olucaksa en azından ayna kapakları siyah olursa güzel olabilir..
yoksa desteksiz kalır..ve spoiler destek isteyen bi parça..

siyah olucaksa en azından ayna kapakları siyah olursa güzel olabilir..
yoksa desteksiz kalır..ve spoiler destek isteyen bi parça..

abi onu da düşündüm fakat bembeyaz bir araba ve yanlarda, arkada siyahlıklar apaçi işi olmaz mı? şimdi arka cam zaten karartılmış olduğu için parlak siyah spoilerle birbirini tamamlayacak diye düşünüyorum. keşke birkaç resim olsa.

yeri gelmişken ben sadece aynalara uygulanan siyah folyo uygulamasından pek hazzetmiyorum. bazı insanlarda mesela beyaz aracının siyah aynalarını beyaza kaplatıyor. yeni ibizalar mesela sonra dizel araçlar...

bu arada bugün bir cayenne gördüm. beyazdı yalnız spoileri siyahtı çok hoşuma gitti. tabi o cayenne ama olsun lan:)

Levent abinin aracındaki makyajlı orjinal spoiler aşağıda.. Benim spoileri zaten gördünüz. Eğer arka tamponunuz standart tampon ise cupra yada aerokit değilse spoileri siyah yaparsan kötü durur.

07resize.jpg

Siyah yada bence karbon kaplat :eek:key: dikiz aynalarınıda karbon kaplat benim gibi , ama her gören bir kere dokunur ona göre puhaha bende öyle oluyo

sen ilk beyaza boyatıp taaktır tavanla bütün olsun yarın öbür gün tavanı siyah yaparsan o zamann kaplatabilirsin ama beyaz bence çok şık ve güzel duruyo......

Geri
Üst Alt