Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

makyajlı kasa spoiler siyah mı beyaz mı?

hocam artık tavan kaplamayı da herkes yapıyor bir özelliği kalmadı diye düşünüyorum ben de. yani trafikte artık tavanı siyah olmayan beyaz araç daha az gibi:rolleyes:

aynen bende sırf o yüzden tavana dokunmuyorum..karbon hevesim geçince beyaza dönecem ama inşallah..

Levent abininki 10 numara olmuş maşallah abi... cupra tampon çok iyi destekliyo spoiler'ı , aksi takdirde çok sırıtır bence. Orjinal spoilerda siyah kalmalı , kemaldeki gibi olacaksa da yine illaki cupra tampon gerekir.

Cupra tamponsuz pek güzel durmuyo gerçekten. Ben de yaptırmayı düşünüyordum ama tavan kaplamadan da spoilerdan da vazgeçtim.

zamanında konuşulmuştu ama sonuçlanmadı sanırım.
bu makyajlı spoileri bizim makyajsızlara uyuyor mu? ve fiberleri çıktı mı acaba?

Geri
Üst Alt