Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı kasa jant arıyorum...

serenity

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçen haftalarda babamın arabasıyla Antalya tarafına gittik.Orada lastik patladı.Vakit biraz da geçti....Hem uçağa yetişme derdi hem de vaktin geç olması biraz tedirgin etti açıkçası.Neyse ki aracın stepnesi orijinaldi.Hemen değiştirip yola devam ettik.Bizimkilerdeki gibi bi hız sınırlamasına gerek kalmadı..Bu olaydan sonra ben de arabamın stepnesini orijinal yapmaya karar verdim.Bir çok arkadaş jantlarını lastiklerini değiştiriyor.Eğer bu şekilde olup bana bir tane jant lastik satacak olan varsa talibim.İnternetteki ilanlara baktım.Hepsiyle iletişim kurdum.Onlardan herhangi bir sonuç alamadım.Onlar da haklı olarak takımı bozamayacaklarını söylediler.Eğer benim gibi düşünen varsa bir arkadaşın takımını beraber alabiliriz.Veya bana bu şekilde tek satacak varsa iletişime geçerlerse sevinirim...

o kadar zor bir şey istemişsinizki olcak birşey degıl yani :)

Abi ben 17'ıncleri satıyorum oda senin işine yaramaz :D

kimsenin takımı bozacağını düşünmüyorum bir sebepten dolayı jantın biri veya birkacında kırık olan birisi karşılayabilir talebini :)

valla ben bi lastik yarmıştım o lastigin jantı evde duruyo :D gçrünüşte bi iki çizik dışında hiç bişey yok ama, servis hafif yamulma var dedi, onarıldı , ama ben emin olamadıgımdan yeni jant almıştım.. kendim emin olamadıgım bişeyi de başkasına hiç veremem :D

valla ben bi lastik yarmıştım o lastigin jantı evde duruyo :D gçrünüşte bi iki çizik dışında hiç bişey yok ama, servis hafif yamulma var dedi, onarıldı , ama ben emin olamadıgımdan yeni jant almıştım.. kendim emin olamadıgım bişeyi de başkasına hiç veremem :D

Anladım.Teşekkürler...

Geri
Üst Alt