Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajkı kasa Leona park lambası takma!

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yeni park lambalarım geldi. Philips turuncu park lambalarımı hepsiburada.com dan geldi. fakat kendim nasıl takacağım. far kutu içerisinden mi yoksa farklı mı? bu gün elimle uzanmaya çalıştım ama beceremedim. bilmediğim şeyi fazla kurcalamayayım dedim. nede olsa SCW gibi bir mekan var. :) dostlar imdada yetişir dedim. :)

valahı kardesım bende senın gıbı elımle uzana uzana hıc beceremıodum en sonunda baktım herkes degıstırıo zorladım ya kırılır ya ogrenırım hesabı :) yaptım cokta basıt sadece bı kere yapsan elın alısır ama tarıfle olmas heralde bu ıs arkadakı kapagı sokcen gerısı senın el becerın bısekılde onu tutcan onden bakarsan fara hareket edınce anlarsın tuttugunu sonrada cek gelır o zaten :) kolay gelsın

• Beğen
Reaksiyonlar: smz
bence bilen biline taktır 5 dakkada takar

abi dipteki lastik kapağı(plastik değil) aç..göz kararıyla park lambasının dibini tahmini dokun zaten dokununca farın içinde lambanın hafif oynadığını görürsün :) baş parmağınla işaret parmağın arasına al birazcık sıkıştırıp nazikce çekersen gelir :)
hayırlı olsun parklarn :)

• Beğen
abi dipteki lastik kapağı(plastik değil) aç..göz kararıyla park lambasının dibini tahmini dokun zaten dokununca farın içinde lambanın hafif oynadığını görürsün :) baş parmağınla işaret parmağın arasına al birazcık sıkıştırıp nazikce çekersen gelir :)
hayırlı olsun parklarn :)
eyvallah murat. bakalım nasıl olacak.

çok basıt bırsey o ya arka plastıgı cıkar ampulkablosunu tut cek sonra ucundan ampulu cıakr ben zevkıne cıakrıp takıyrm haftada bı :D

• Beğen
ürünün linkini verir misin? ben de bu aralar hepsiburada.com'dan bişeyler alacaktım, bari o da gelsin yanında :)

evet linkini ve taktikdan sonra resim istiyoruz gule gule kulanin.

ben mesela sanayiden aldım parklarımı 4 TL çifti :D illaki çıkıyor birinden birinde

Geri
Üst Alt