Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Makyajkı kasa Leona park lambası takma!

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında smz tarafından paylaşıldı.

1. smz

smz SCW Üyesi

254
    30
    28
    Arkadaşlar yeni park lambalarım geldi. Philips turuncu park lambalarımı hepsiburada.com dan geldi. fakat kendim nasıl takacağım. far kutu içerisinden mi yoksa farklı mı? bu gün elimle uzanmaya çalıştım ama beceremedim. bilmediğim şeyi fazla kurcalamayayım dedim. nede olsa SCW gibi bir mekan var. :) dostlar imdada yetişir dedim. :)

2. mst07

mst07 SCW Üyesi

319
    64
    28
    valahı kardesım bende senın gıbı elımle uzana uzana hıc beceremıodum en sonunda baktım herkes degıstırıo zorladım ya kırılır ya ogrenırım hesabı :) yaptım cokta basıt sadece bı kere yapsan elın alısır ama tarıfle olmas heralde bu ıs arkadakı kapagı sokcen gerısı senın el becerın bısekılde onu tutcan onden bakarsan fara hareket edınce anlarsın tuttugunu sonrada cek gelır o zaten :) kolay gelsın

Bunu beğendi. smz bunu beğendi.
  3. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    bence bilen biline taktır 5 dakkada takar

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    katılıyorum

5. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    abi dipteki lastik kapağı(plastik değil) aç..göz kararıyla park lambasının dibini tahmini dokun zaten dokununca farın içinde lambanın hafif oynadığını görürsün :) baş parmağınla işaret parmağın arasına al birazcık sıkıştırıp nazikce çekersen gelir :)
    hayırlı olsun parklarn :)

6. smz

smz SCW Üyesi

254
    30
    28
    eyvallah murat. bakalım nasıl olacak.

7. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    çok basıt bırsey o ya arka plastıgı cıkar ampulkablosunu tut cek sonra ucundan ampulu cıakr ben zevkıne cıakrıp takıyrm haftada bı :D

8. bluerdem

bluerdem SCW Üyesi

253
    9
    18
    ürünün linkini verir misin? ben de bu aralar hepsiburada.com'dan bişeyler alacaktım, bari o da gelsin yanında :)

9. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    evet linkini ve taktikdan sonra resim istiyoruz gule gule kulanin.

10. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    ben mesela sanayiden aldım parklarımı 4 TL çifti :D illaki çıkıyor birinden birinde

Sayfayı Paylaş