• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Makyaj yardım

muhittin.aksel

Kayıtlı Üye
İsim
Muhittin Aksel
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 Style
Merhabalar tüm Leon severlere aranıza İstanbul Maltepe’den katılıyorum , altta aracımın resimlerini sizlerle paylaşıyorum

2016 model 1.2 110 beygir manuel benzinli teknik gri style paket aracıma makyaj yapmak için kolları sıvadım. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum

Benim aklımda siyah ön tampon lip, arka tampona difüzör yapıştırıp fabrika çıkışı gelen egzoza egzoz ucu takmak ve yan marşşiyel ekleyerek son olarak 17” fr jant eklemek var , sizce eksik yada fazla olan birşey olur mu ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

leon sport

Kayıtlı Üye
İsim
Bilal Tevfik Çolakoğlu
Nereden
İstanbul
Araç
Diğer
Plaka
34 YR 3790
aramıza hoşgeldin :)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

memet_one

Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Merhabalar tüm Leon severlere aranıza İstanbul Maltepe’den katılıyorum , altta aracımın resimlerini sizlerle paylaşıyorum

2016 model 1.2 110 beygir manuel benzinli teknik gri style paket aracıma makyaj yapmak için kolları sıvadım. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum

Benim aklımda siyah ön tampon lip, arka tampona difüzör yapıştırıp fabrika çıkışı gelen egzoza egzoz ucu takmak ve yan marşşiyel ekleyerek son olarak 17” fr jant eklemek var , sizce eksik yada fazla olan birşey olur mu ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar dilerim
Istanbul anadolu yakası buluşmalarımız a bekleriz sayımlarına ek olarak spoyler arka cam spoiler çıtası yay ve sticker yaptirman gerekli

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:1) Üyeleri Gör
Üst Alt