Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

makine ne hale gelmiş...

:D

valla o kasa Civic'lerin güvenliği ne durumda bilmiyorum ama sağlamlık göreceli değildir zaten..tamamen bel bağlamasam da NCAP testlerinde eminim 2 yıldız falan almıştır o Civic'ler..Leon da 5 değil ama 4 en azından..

:D

valla o kasa Civic'lerin güvenliği ne durumda bilmiyorum ama sağlamlık göreceli değildir zaten..tamamen bel bağlamasam da NCAP testlerinde eminim 2 yıldız falan almıştır o Civic'ler..Leon da 5 değil ama 4 en azından..

2.5 almış.

bu ayberkin öve öve bir hal olduğu honda:

http://www.euroncap.com/results/honda/civic/2009/356.aspx

adult occupant:79
child occupant: 76
pedestrian: 67
safety assist: 86

buda son çıkan golf:

http://www.euroncap.com/results/vw/golf/2009/354.aspx

adult occupant:97
child occupant: 84
pedestrian: 61
safety assist: 71

ilk ikisindeki kabin içi yolcu güvenliğinde golf ezmiş geçmiş canına okumuş hondanın. alttaki yolcu resimlerinde hondanın yolcuları ve sürücüsü resmen sarıya boyanmış golfte bir iki sarı haricinde her yer yeşil. son kalemde sanıım güvenlik donanımları ile ilgili. en boş araçta opsiyonel olan donanımlardan kaybetmiştir orada ki dolusunda da canına okur bırakır.

sonuç: hondanın dünyanın en güvenlisi olduğunu iddia etmek sadece gülünüp geçilecek boş bir iddiadan asla öteye gidemez.

2.5 almış.

bu ayberkin öve öve bir hal olduğu honda:

http://www.euroncap.com/results/honda/civic/2009/356.aspx

adult occupant:79
child occupant: 76
pedestrian: 67
safety assist: 86

buda son çıkan golf:

http://www.euroncap.com/results/vw/golf/2009/354.aspx

adult occupant:97
child occupant: 84
pedestrian: 61
safety assist: 71

ilk ikisindeki kabin içi yolcu güvenliğinde golf ezmiş geçmiş canına okumuş hondanın. alttaki yolcu resimlerinde hondanın yolcuları ve sürücüsü resmen sarıya boyanmış golfte bir iki sarı haricinde her yer yeşil. son kalemde sanıım güvenlik donanımları ile ilgili. en boş araçta opsiyonel olan donanımlardan kaybetmiştir orada ki dolusunda da canına okur bırakır.

sonuç: hondanın dünyanın en güvenlisi olduğunu iddia etmek sadece gülünüp geçilecek boş bir iddiadan asla öteye gidemez.
Genel skorda Honda dünyanın 1. si. Araç güvenliği sadece yetişkin güvenliğinden oluşmuyor. Düz bir duvara vurmadan önceside önemli. Hala birşeyleri göstermeye çalışmayın. Genel skorda Honda Civic en güvenlisi :) Diğer araçlarıyla ilgili linkleri de yolladım. Insight, Accord, Jazz modelleride kategorilerinde en güvenli olanlar. Gerçek şeylere hala inatla öyle değil dediğiniz zaman komik duruma düşüyorsunuz. Hele bide mübalağa yaparak yazınca :)

ben bu punlamadan birsey anlama anladigim teksey varsa oda arabalar degil soforlerin dikatsizligi insanlari oldurdugudur

abi gerçekten güvenlik konusunda Honda lider mi diyosun ya. ??

Bunu ben demiyorum. Euro Ncap diyor. Önceki mesajlarıma bakarsanız linkleri görebilirsiniz.

Volvo Merc' Saab BMW falan değil yani..

honda yaya güvenliği konusunda dünyanın en güvenlisidir.
bu alandaki diğer araçlarla arasındaki puan farkı sebebiyle totalde diğer araçlara göre üstün çıkmaktadır.bence yolcu güvenliği olarak ele almak lazım :)

honda yaya güvenliği konusunda dünyanın en güvenlisidir.
bu alandaki diğer araçlarla arasındaki puan farkı sebebiyle totalde diğer araçlara göre üstün çıkmaktadır.bence yolcu güvenliği olarak ele almak lazım :)

diğer alanlardaki rezilliğinide bazılarının kabul etmei gerek. her şey ortada hnda ancak rüyaında dünyanın en güvenlii olur. tek kalem de başarı hiç bir şeye yetmez.

eğer ki bir kaza anında bir arcın içinde olacakam bu araç hiç bir şekilde honda olmayacak. canım bazılarının yalanlarından değerli. bu yüzdende kimin komik duruma düştüğü belli.

Geri
Üst Alt