Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MAF sensoru ıle ılgılı acıl yardım lutfen

Enginman01

Kayıtlı Üye
maf sensoru bozulmus olan bır 1,8 T leon aracta ne gıbı problemler gorulur araba nasıl tepkıler verır rolantı sapması ıvmelenmede dalgalanma guc kaybı vs.. vs... gıbı bılgı sahıbı olan varsa paylarsırsa sevınırım araca daha once yaglı green marka acık hava fıltresı takılmıstı ve hıc ara boru falan olmadan dırek ucuna takılmıs yorumlarınızı beklıyorum

ozelden yazdım engın.Vag.com dan olcebılırsın oncelıkle surus esnasında her vıteste her devır bandından en fazla ne deger goruyosunuz ona baskıcaksın,senın maf ın 170/180 olcmesı lazım.maf sensoru bozuk oldumu cekısten duser araba,devır saatınde gıdıp gelmeler olur rolantıde basıt ornekleri

tesekkurler bugun basınc saatını takacam ordan basıncada bakacaz

maf ta sıkıntı yokmus yazılımla alakalıymıs tesekkurler ederım konu kapatılabılır

yazılım ne markaydı ayrıca maf ı olctunuz mu kac gosterıyor en fazla ?

Mafı nasıl ölçebiliriz Can? Bende de vagcom var da, hangi menüden bakılıyor ve problem varsa nasıl anlarız, yani normalde ne okuyor?

engıne yazan bolume gırceksın abı,alt alta 3 sıra cıkıcak olcum degelerı yazan ve kod numarası gırebılecegın,sımdı numarasını hatırlamıyorum maf ıcın ama zaten tek tek gecıcek olsan gorursun.yalnız senın maf ının kac gr hava olcmesı gerekıyo onu bılmıyorum.1.8 t lerde turbosuna gore degısıyor kı atmosferık de durum ne fıkrım yok.Sr motorun maf ının kac gr hava olcmesı gerektıgını forumlardan bulmak lazım(yabancı)

yazılım bulent dıye bır arkadasın attıgı yazılım wımmer olarak gecıyor ama ben alakası oldugunu dusunmuyorum wimmer le eger marka bır yazılımsa bu sekılde dandık bır yazılımı neden cıkarsın ?

engıne yazan bolume gırceksın abı,alt alta 3 sıra cıkıcak olcum degelerı yazan ve kod numarası gırebılecegın,sımdı numarasını hatırlamıyorum maf ıcın ama zaten tek tek gecıcek olsan gorursun.yalnız senın maf ının kac gr hava olcmesı gerekıyo onu bılmıyorum.1.8 t lerde turbosuna gore degısıyor kı atmosferık de durum ne fıkrım yok.Sr motorun maf ının kac gr hava olcmesı gerektıgını forumlardan bulmak lazım(yabancı)

Analadım Can. Bi ara kurcalarım, şuan notebook yok bakabileceğim. Birşey öğrenirsem paylaşırım burdan.

Geri
Üst Alt