Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maşukiye Organizasyonu Fotoğraflar!..

Anarchist

Kayıtlı Üye
Gelen herkese çok teşekkür ederim benim için çok güzel ve özel bir gün oldu... Hava yağmurlu ve soğuk olmasına rağmen çok güzel geçti benim için... Fotoğrafların boyutlarını düzelttikçe yükleyeceğim...

1ftkp5.jpg

fcioty.jpg

24lkajm.jpg

63rluw.jpg

9rko41.jpg

if90f6.jpg

4fwxmw.jpg

339q553.jpg

2hfnae9.jpg

vy8dwi.jpg

24ndx6f.jpg

sqqe0x.jpg

o5b87l.jpg

if20q0.jpg

r10ky0.jpg

2zs0ihl.jpg

30afig5.jpg

2enro29.jpg

vwygjk.jpg

Güzel birgün geçirmişsiniz tebrikler SCW :) orda olmak isterdim ama olmadı bi dahakine inşallah :)

Çok güzel gündü,manzara inanılmaz güzeldi.Organizasyonu düzenleyen İzmit ekibine ben ve eşim adına teşekkür ederim:)

çok güzel olmuş.. emeği geçen herkese teşekkürlerimizi iletelim :) bende gelmek istiyordum ama plansız bi iş çıkınca katılamadım... yoksa peşinizden kapatıp gelecektim... yolda gördüm sizi şeytan dürttü aslında kavşaktan U dönüşü yap takıl peşlerine diye ama.... :D

Geri
Üst Alt