Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maça Doğru: Galatasaray - Gaziantepspor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dün maçtaydım, öncelikle stad çok güzel olmuş. Giriş okadar düzenli ki anlatamam, maça 15 dk önceden gidip girmek mümkün. Ama çıkış için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, metroyla giden insanlar için resmen bir çile. Allahtan basın tarafından kolayca çıkabildim.

Dün Galatasaray inanılmaz kötü ve isteksiz oynadı bence. Sanki turu geçecek taraf kendileriymiş gibi yaratıcı olmayan bir oyun sergilediler. Gaziantep' i de tebrik etmek lazım, akıllıca ve gerektiği gibi bir oyun sergilediler. Benim anlamadığım nokta ise maç bitene kadar Ayhan hariç neredeyse kimseye tepki yoktu. Tamam anlıyorum hani gol atsalar tur atlayacaklar ondan protesto gelmemiştir, ama bence yanlış. Kendi takımım olan BJK' den yola çıkacak olursam, dünkü maçta dünkü gibi bir oyunla BJK taraftarı gol gelse bile protestoya başlardı. Maç bittikten sonra stadta kalan 3-4 bin kişinin protestosuna bence kimse kulak asmaz. Bilmiyorum rakip takım taraftarı olarak ben bile üzüldüm yani Galatasaray'ın bu haline.

Objektif gözle ve kendi takımımın çıkarlarını göz etecek şekilde bir sonuç isteseydim, ben Galatasaray' un turu geçip bizle eşleşmesini isterdim. Çünkü şu haliyle Gaziantep bizim için daha tehlikeli.

Umarım Galatasaray' ın bu kötü gidişi bir an önce düzelir, daha keyif veren bir lig yaşarız. Bu arada umarım biz de düzeliriz :D

nedir bu koltuk sevdası ben anlamadım..:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt