Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

M6 Hurricane..

iyiymiş ama sadece kadranı değil yolu da göstermelerini isterdim esas heyecanı yaşayamadık olmamış...

1.2'le 185le gitmek nasıl bi duyguysa onun gibi bişeydir heralde ben yaşadım yani :D:D

eğer senin arabadan bahsediyosan 185 cok. onun lastik genişliği neki yola tutunsun o hızda alimallah bi sağlam rüzgar.. :D:D

NFS'de falan var ya "blur" olayı bulanıklaşma hali tünelde gidiyo gibi herhalde öyle oluyodur..

yavrucağızım hiçde çok deil o düz yol sürati yokuş aşağı oldğu zaman 190 rüzgarı arkama almışsam da 190 a çok az geçiyo ama yol tutuşu gayet başarılı ki bu yaylarımdan sonra bu akşam halkalıya geçtim saat8 trafiğinde bi ara boşluk ta 160 a çıkıp 3 şerit deiştridim tek seferde ne en ufak bir savrulma nede bir esneme yaptı

yalnız bu 400 km .! ucakların aşagı yukarı bu hızlarda havalandıgnı düşünürsek hatta daha düşük olması lazım havada 1000 le fln gittiğine göre.. bu nasıl bi aerodinmiktir nasıl yapyıolarda araba cidden havalanmıyo cok merak ediyorum.

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

yavrucağızım hiçde çok deil o düz yol sürati yokuş aşağı oldğu zaman 190 rüzgarı arkama almışsam da 190 a çok az geçiyo ama yol tutuşu gayet başarılı ki bu yaylarımdan sonra bu akşam halkalıya geçtim saat8 trafiğinde bi ara boşluk ta 160 a çıkıp 3 şerit deiştridim tek seferde ne en ufak bir savrulma nede bir esneme yaptı

yay fln iş deişir yoksa pilotajına lafımız yok;):)

Geri
Üst Alt