Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mısır Piramitleri Türkiye'den Kaçırılmış

gümrükten kacırmıstır:D

Ben bu ınsanların gercekten bu cevapları vercek kadar salak olduklarını sanmıyorum ve ınanamıyorum,tabı b de sunu dusunmek lazım Arkeolojıye mezar kazıcılıgı gozu ıle bakan b mılletın bu cewapları vermesı de sasırtmaması gerekıyo

Tarih öğretmenide bunu diyosa eğer,normal vatandaşın neler dediği çok ayıplanmamalı bence :)

Tarihine sahip çıkmayan geleceğine sahip çıkamaz. Bir tarih öğretmenide böyle konuşursa eğittiği öğrenciler neler düşünür nasıl sahip çıkarlar üzücü.

Ben bu ınsanların gercekten bu cevapları vercek kadar salak olduklarını sanmıyorum ve ınanamıyorum,tabı b de sunu dusunmek lazım Arkeolojıye mezar kazıcılıgı gozu ıle bakan b mılletın bu cewapları vermesı de sasırtmaması gerekıyo

tabı senın uzamanlık alanın ınsanlar saf salak olabılır dogasında var :D

tam tiplerini seçip sormşlar zaten.çekim bakırköy de yapılmış bu arada...

o tarih öğretmenine tarihi öğreteni KA :d

Geri
Üst Alt