Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mıotor parlatıcı

Arkadaş geldi şimdi yanıma..Zaten Erya da uygulayanlarda onlarmış..
Fiyat 16,5 TL kdv dahil fiyat :)

Araç için isteyeceğiniz başka ürünler varsa kod numarasını verirseniz daha uygun fiyat alabiliriz..;)

Aracını seven birisi ve özen gösteren birisi olarak aracına sadece binenlerden değilim.Motor kısmını mutlaka kendim temizlerim.4ay önce kışa girmeden temizlemiştim.Hala aynı temizlikte duruyor.İlla araçlar için özel üretilmiş şeylere gerek yok.Mekanik aksamlar için üretilmiş kireç-küf-pas-yağ sökücü ürünleri kullanın derim.Ben bi sefer 75 lira verdim en az 4 sefer bu ürünleri kullanırım.En son bittikten sonrada kaliteli bir parlatıcı uyguladınızmı olay biter.Aşağıdaki linkte son parlatma işlemini tam uygulamamıştım bile.4 saat civarı sürdü ama bu sadece motor değil iç-dış yıkama,sıkılması gereken tüm vidaları kontrol etme,kapıları yağlama gibi herşeyi 4 saatte bitirmiştim.+Aracım 162000 de motor orjinal motoru.
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?2817-Bug%FCn-Seat%FDna-Ne-Yapt%FDn-%282010%29/page187

xx

valla sıfır gibi olmuş engin abii eline sağlık ama işte insan korkuyo arabanın motorunu temizlemeye felan bence prof. insanlara işinin ehli insanlara vermek lazım yaa arabayıı :))

valla sıfır gibi olmuş engin abii eline sağlık ama işte insan korkuyo arabanın motorunu temizlemeye felan bence prof. insanlara işinin ehli insanlara vermek lazım yaa arabayıı :))

Teşekkür ederim.Prof insanlar dediğin sadece yaptığı işle ilgili profesyonel olabilir ama bir araba motorunu temizlenmesi için profluğa gerek yok.Su ve benzeri sıvıların elektrik-elektonik aksamlardan uzak tutulması lazım.Akü,aracın beyni,siğortalar gibi şeyleri kapatıp temizlersin ben yıllardır yapıyorum sorun olmadı olmayacakta!Ki bir sefer yaparsan bir daha başkasına yaptırmazsın.Birçok kişi aracını oto yıkamacıda motor temizliği yaptırıyor ve yüksek basınçlı sularla yapıyorlar eski ve aşınmış boru,boya,hortum,kablo gibi şeylere ne kadar hasar verdiğini söylememe gerek yok.Tabi oto kuaförleri ayrı ama gerçek anlamda oto kuaföründen söz ediyorum işini bilenlerden!:eek:key:

xx

Geri
Üst Alt