Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mıotor parlatıcı

bismillah abi dur daha 9binde cok kirli değil :)

meguiars degreaser ıle aracın motorunu temızle kendısı yag sokucudur bıraz bekledıkten sonra uzerıne meg apc sık oradan guzelce temızle en son ust kata meguıars trım detaıler yada atas plak2r veya 303 aerospace protectant sıkın arac pırıl prıl olur.Motor hafıf pısken sıyah gozuksun ıstıyorsanız meguıars hyper dressıng sıkın.Bu arada bu işlemlerı yaparken alternator beyın onemlı yerlerı koruma altına alın

ya anlamadağım madem motoru koruyor fabrika bunu niye her ürettiği araca uygulamıyor :confused:

servıste sadece sıkmıstı ama yıkama temızle vb ıslem yapmadı

Arkadaşlar würth otomobil bölümünde çalışan arkadaşım var..Ürün kodu veya açıklamasına göre sordum fiyat gelecek..Böyle daha uygun fiyat alabiliriz gibi geliyor bana ;)

abi niye uğraşıyosunuz getirin bana aracı iç temizlik ve motor koruma atalım bidahada 6 ay unutun temizliği ne gerek var sprey almaya uğrasmaya :D

Geri
Üst Alt