Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Müzeyyen SENAR..

offfff ooooooffffffff arefe günü offff

17yasında Ataturk'e sarkı soyleyen ona hayran bırakmıs bırı olan bu kadının sarkısını duydun mu agzıma sıvı gırmesı sart oluyo ...

ayıp ozgur ayıp buraya boyle seyler paylasma

kardesım muzık ruhun gıdasıdır :)

Bizimde içmeye sanki hiç bahanemiz yokmuş gibi de mi Ömerim :D Sen radyoya hiç yanaşma gider ayak dibini gördürürüm şişenin sana :D

kardesım muzık ruhun gıdasıdır :)
valla ruhun gıdasımı bılmıyorum ama kadın soyluyo
Bizimde içmeye sanki hiç bahanemiz yokmuş gibi de mi Ömerim :D Sen radyoya hiç yanaşma gider ayak dibini gördürürüm şişenin sana :D

baskan bılıyosun batuyla atar sevıyemız tavan durumdayız zaten aracta dınledıklerımızle beraber bugunde cıtırdan sana soyledım cıkartma sart bıze ...:rolleyes:

valla ruhun gıdasımı bılmıyorum ama kadın soyluyo

baskan bılıyosun batuyla atar sevıyemız tavan durumdayız zaten aracta dınledıklerımızle beraber bugunde cıtırdan sana soyledım cıkartma sart bıze ...:rolleyes:

Pazar günü için çıkartmaya hazır olun o zaman haberleşeceğiz :D

Geri
Üst Alt