Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Müslüman Olan Avusturalyalı Genç

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
[video=dailymotion;x8ox1u]http://www.dailymotion.com/video/x8ox1u_avustralyal-musluman_lifestyle[/video]

Müslüman olan avusturalyalı bir genç nasıl musluman oldugunu anlatıyor Uzun ama Lutfen sonuna kadar izleyelim..

izlemiştim.daha önceden anlatış biçimi harika koparıyor milleti...

izlemiştim.daha önceden anlatış biçimi harika koparıyor milleti...

Abi beni en cok etkıleyen Bir işaret beklerken kuranda etrafındakı ısartlerı gormuyormusun gunesı yıldızları flan yazması cok etkıleyıcıydı tuylerım dıken dıken oldu:rolleyes:

Abi beni en cok etkıleyen Bir işaret beklerken kuranda etrafındakı ısartlerı gormuyormusun gunesı yıldızları flan yazması cok etkıleyıcıydı tuylerım dıken dıken oldu:rolleyes:

etkiliyor tabi..etkilemez..hele müslüman biri izleyince daha da duygulanır..benim de tüylerim diken diken olmuştu.

bir mucize beklerken mucize önünde duruyormuş aslında :) çok etkilendim. ama bu konuya niye kimsenin yorum yazmadığını da merak ettim :(

bende çok önce izlemiştim evet çok etkileyici.

haftasonu olsa gerek diye düşünüyor ve umit ediyorum :(

kimse yok diyemi diyosun:) daha erken Enes du bakalım, öğrenciler memurlar yeni rüyalarının fragmanlarını izliyorlarlardır bu saatlerde

Geri
Üst Alt